-35%

Kapp 12 sahtliga

Kask/ sinine

Art. nr.: 373114
  • Ideaalne 12-le õpilasele
  • Vastupidav laminaadiga kaetud pind
  • Piduritega rattad
Viie tugeva rattaga sahtlimoodul.
478 €
735 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Nutikas ja tugev sahtlimoodul sobib ideaalselt õpilaste asjade hoidmiseks. Ideaalne 12-le õpilasele, kellest igaühele on oma sahtel kaustikute, raamatute, kirjavahendite ja muu hoiustamiseks. Või miks mitte kasutada moodulit õppematerjalide hoiustamiseks klassiruumis?

Viis pöörlevat ratast lihtsustavad kapi liigutamist vastavalt vajadusele. Kahele rattale saab ühe jalavajutusega piduri peale panna. Pange sahtlikapp vastu seina, ruumi keskele või vastu õpilaslauda, et sellele saaks kergesti ligi pääseda. Moodulil on palju kasutusvõimalusi!

See on mõeldud vastu pidama intensiivsele igapäevasele kasutamisele koolikeskkonnas. Raam on kaetud vastupidava ning lihtsalt hooldatava kaseimitatsioon laminaadiga. 12 metallkülgedega sahtlit on varustatud tugevate siinidega. Avad sahtlite esipaneelil on kasutatavad käepidemena. Iga sahtel on piisavalt suur, et mahutada A4-formaadis pabereid, kaustikuid jne. Saadaval mitu erinevat viimistlust, võimaldades teil valida selline, mis sobib kõige paremini ülejäänud sisekujundusega.

Dokumendid

Hooldusjuhend

Tooteinfo