Uus

Istmemoodul QBUS jalaraamil

534 x 800 x 420 mm, 2 sahtlit, hall padi, must/ helehall

Art. nr.: 170395
  • Pehme istmepadi
  • Kasutatav ruumijagajana
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv:
Värv Hall
Värv Valge
Värv Kask
Värv Tamm
405 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Panipaigaga istemoodul QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige seda teiste seeria mööbliesemetega. Istemoodul sobib kontorisse, konverentsiruumi, vastuvõtualasse või garderoobi.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktiline istemoodul pakub lisaks mugavale istumiskohale ka hoiustamise võimalust.

Mooduli sahtlid liiguvad sujuvalt kuullaagritega siinidel. Sahtlitesse saate paigutada näiteks kontoritarvikuid või muid esemeid, mida soovite hoida peidetult, ent siiski käeulatuses. Istemoodul sobib suurepäraselt näiteks avalikesse ruumidesse ruumijagajaks või mugava istekoha pakkumiseks garderoobi. Vajadusel saate mitu moodulit omavahel kombineerida hoiuruumi suurendamiseks.

Moodul on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Istmepehmendus on kaetud vastupidava kangaga, mis on valmistatud 100% villast ning vastab Möbelfakta, ÖKO-TEX STANDARD 100 ja EL ökomärgise nõuetele. Valikus erinevad värvitoonid. Moodul on varustatud sokli ja käepidemetega.

Stiilsed ja mugavad käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo