Uus

Konverentsilaud QBUS

3200 x 1200 mm, el.reg., hõbehall/ must

Art. nr.: 1621424
  • Elektriliselt reguleeritav
  • Aktiivseteks koosolekuteks
  • Saadaval eri pikkustes
Elektriliselt reguleeritava kõrgusega konverentsilaud – ideaalne aktiivseteks koosolekuteks. Sõltumata laua pikkusest, saavad kõik ümber selle istujad omavahel hõlpsasti silmsidet hoida. Musta ja valge laminaadiga kaetud lauaplaadile jääb minimaalselt sõrmejälgi.
Lauaplaadile värv: Must
Raamile värv: Hõbehall
1 130 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Ajatu disainiga konverentsilaud QBUS sobib ideaalselt kaasaegsesse kontorisse. Tänu oma lihtsusele on laud ideaalne lähtepunkt ruumi kujundamisel ning hõlpsasti kombineeritav erinevate konverentsitoolidega.

Elektriliselt reguleeritava kõrgusega konverentsilauaga saavad koosolekul osalejad vaid nupuvajutusega valida, kas nad soovivad istuda või püsti seista. Seisukoosolekud on suurepärane võimalus tuua oma igapäevaellu rohkem liikumist ja need on sageli produktiivsemad kui tavapärased istudes toimuvad koosolekud. Regulaarne tööasendi muutmine aitab tõsta heaolu ja suurendada loovust.

Lauaplaat on kaetud vastupidava ja lihtsalt puhastatava laminaadiga. Laud on keskelt laiem ja otstest kitsam, sobides hästi nõupidamisteks, sest kõik osalejad näevad teineteist. Nii valge kui ka musta laminaadiga kaetud lauaplaadile jääb minimaalselt nähtavaid sõrmejälgi ja plekke.

Laual on stabiilne raam, mis on kõrguse reguleerimiseks varustatud kahe võimsa kuid vaikse mootoriga. Lauaraamil on tavapärasest suurem tõstevälp (vahemaa kõige madalamast kuni kõige kõrgema tööasendini).

Kas vajate panipaika kontoritarvikute hoiustamiseks? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti hoiuruumi lisada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

Tooteinfo