• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
SUVE ALE Projektimüük

Sisustus, mis laieneb koos ettevõttega

Sisustus, mis laieneb koos ettevõttega
Artikkel

Oma ettevõtet sisustades tasuks mõelda pikemalt ette. Võiks kaaluda kallimate ja kvaliteetsete toodete eelistamist odavatele ja mitte nii tihedaks kasutuseks mõeldud toodetele - pikas perspektiivis on see alati tulusam. Samuti lahenduste tellimist pakkujatelt, kes suure tõenäosusega jätkavad äritegevust ka tulevikus, juhuks kui teie vajadused kasvavad ning soovite osta täiendavaid mööbliesemeid samast sarjast. Allpool tutvustame kahte erinevat kvaliteetset mööblisarja - Modulus kontoritesse ning Tough ladudesse.

 

MITMEKÜLGNE KONTORIMÖÖBEL
Modulus mööblisarjaga saab sisustada tööruumid täpselt nii nagu soovite. Nutikad funktsioonid, rohkelt hoiustamise lahendusi ja erinevad värvivalikud lihtsustavad Moduluse mööbli kombineerimist vastavalt soovile – vaatamata sellele, kas töötate eraldi ruumides või avatud planeeringuga kontoris.

 

Sarja iseloomustab rohkelt valikuvõimalusi. See kehtib näiteks kirjutus- ja konverentsilaudade kohta, millel on saadaval nii fikseeritud kui ka kõrguses reguleeritavad mudelid. Samuti on valikus erinevates suurustes sirgete, kumerate või nõgusate töötasapindadega laudu. Seerias on ka väga palju erinevaid hoiustamise lahendusi. Näiteks erineva suurusega sahtlikapid, kontorikapid, liugustega kapid ja avatud riiulid, mis on kombineeritavad mitmete sisekujunduselementidega.

 

Kohandatav vastavalt soovidele
Kõik erinevad Moduluse kapid ja riiulid on lihtsalt omavahel kombineeritavad ning järk-järgult täiendatavad. Võimalik on luua ka personaalseid lahendusi, kombineerides erinevas suuruses ja värvitoonis mooduleid. Lisades omavahel kokku neli riiulit, rattakomplekti ja töötasapinna, saate ehitada mitmekülgse “kontorisaare”. Mobiilne ning mahukas mööbliese, mis sobib väga erinevaks otstarbeks. Avatud kontorites saab riiuleid ja kappe kasutada ka ruumijagajatena, eraldamaks näiteks töökohti.

 

Nelja erineva värvitooniga – must, valge, tamm ja kask – pakub Modulus midagi igale maitsele. Seetõttu on Modulus mööblisari alati hea valik, vaatamata sellele, kas töötate eraldi ruumis või avatud planeeringuga kontoris. Lisaks on värvid omavahel hästi kombineeritavad, võimaldades sisekujunduslahendust täiendada jooksvalt vastavalt soovile – ka aastate möödudes.

 

TERVIKLIK RIIULISÜSTEEM
Kui on plaan investeerida laopinna sisustusse, siis on hea teha seda algusest peale õigesti, et pärast lihtsam oleks. Riiulisüsteem, mis mahutab ka suuremaid kaupu, võimaldab kasutada maksimaalselt laopinda ning on vastavalt vajadusele laiendatav, on selleks just sobiv. Selline on näiteks riiulisüsteem Tough.

 

Tough on mõeldud suuremahulistele kaupadele, selle kandevõime on kuni 1000 kg riiulitasapinna kohta ning riiulid on saadaval kahes kõrguses, kahes laiuses ja kahes sügavuses. Riiulisüsteemil on tugev konstruktsioon, mis ei vaja tagaseina, muutes mooduli ligipääsetavaks mõlemast küljest. Seetõttu saab Tough riiulisüsteeme paigutada ka ruumi keskele – muutes nii laopinna mitmekülgsemaks ja tõhusamaks.

 

Optimeeritud hoistamissüsteem
Kui mitut meetrit riiuleid te vajate? Tough põhiosa saab täiendada soovitud arvu lisamoodulitega, et sisustada täpselt oma vajadustele vastav laoruum. Iga uus moodul on kinnitatav otse eelmise osa külge – nutikas ruumisäästlik kinnitusviis. Kuna riiuliplaadid on asetatavad 50 mm sammuga, saab kasutada kogu põrandapinda maksimaalselt. Ideaalne valik, kui on soov laopinda maksimaalselt ära kasutada – nii täna kui ka tulevikus.

 

OMA TOOTMISÜKSUSED
Modulus ja Tough on loodud AJ disainerite poolt ning toodetud meie oma Poola ja Slovakkia tehastes. See võimaldab kontrollida tootmisprotsessi ja materjalide kvaliteeti ning hinnataset, samuti jälgida meie tegevuse mõju keskkonnale.

 

Kui vajad abi sobiva sisustuse leidmisel oma kontorisse või lattu, siis võta meiega julgesti ühendust ja aitame leida parima lahenduse, mida saab ettevõtte kasvades lihtsasti täiendada.

Eelpool mainitud tooted
Laoriiul Tough, 4 puitplaat tasandit, põhiosa, 2000 x 1900 x 600 mm
Laoriiul Tough, 4 puitplaat tasandit, põhiosa, 2000 x 1900 x 600 mm
Art.nr. 213117
 • Neli laia riiuliplaati
 • Suuremahulistele kaupadele
 • Sobib raskematesse tingimustesse
Kapp Modulus, must, K 1200 mm
Kapp Modulus, must, K 1200 mm
Art.nr. 1613084
 • Pikad uksed
 • Seatavad riiulid
 • Praktiline
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, T-raam, el.reg., must/ must
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, T-raam, el.reg., must/ must
Art.nr. 1610414
 • Kõrguses seatav
 • Takistusanduriga
 • Ergonoomiline