• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Sisusta stiilselt!

Sisusta stiilselt!
Artikkel

Mitmekülgne ja lihtsalt kombineeritav kontorimööbel on praktilise ning organiseeritud kontori lahutamatu osa. Oma disainerite ning mööblitootmisega saame pakkuda läbimõeldud kontorisisustust kaasaegses võtmes. Viimane AJ grupi oma disainitud mööbliseeria kontorisse on Modulus. Seeria on loodud disaineri Elin Basander André poolt – eesmärgiks oli kujundada seeria, mille kõik esmed on omavahel kombineeritavad pakkudes lugematul arvul omanäoliseid kontorilahendusi.

“Modulus seeria koosneb erinevatest elementidest, mida saab vastavalt ettevõtte muutumisele ja kasvamisele ümber paigutada ja vajaminevaid osasid juurde lisada. Nii vastab kontori sisustus alati seal töötavate inimeste vajadustele, aidates muuta erinevad tööprotsessid kiiremaks ja mugavamaks”, räägib AJ grupi disainer Elin Basander André.


Ideest kuni valmis tooteni
Modulus seeria toodetakse suuremas osas AJ-i enda mööblitehases AJ Furniture Factory´s Poolas. Teine AJ-i tootmine, AJ Metal Design asub Slovakkias ning seal toodetakse suurem osa meie poolt pakutavatest metallriiulitest, arhiivi- ja riidekappidest. Tänu oma tootmisüksustele saame kontrollida kogu tootmisprotsessi alates projekteerimisest ja tootmisest kuni pakendamise ning logistikani. Oma tehastes pöörame suurt tähelepanu keskkonnasäästlikkusele. See annab meile kindluse, et tooted on kõrge kvaliteediga ning nende tootmine ei põhjusta liigset kahju keskkonnale.
“Uute toodete arendamisel mõtleme alati eelkõige klientide vajadustele ning sellele, kuidas uus mööbliseeria saaks töökeskkonna paremaks muuta. Modulus seeria mööbliga on lihtne kujundada töökoht just enda käe järgi lisades kappi sobivad riiulid, sorteerimismoodulid või hoopiski konksu kotile”, ütleb Elin.


Praktilised kapid ja riiulid
Tänapäeva töökeskkonnas on tähtsal kohal erinevad mitmekülgsed kapid ja riiulid, mis täidavad korraga mitut eesmärki. Modulus seeria mööblil on viimistletud ka kappide tagumine külg, mis võimaldab neid kasutada ka ruumijagajatena. Samas saab madalas kapis luua ka praktilise koosolekulaua, kus kõik vajalikud materjalid on riiulites kohe olemas. Erinevad uksed ja kappide alusraamid võimaldavad luua huvitavaid kombinatsioone, mis täidaks kõige paremini ettevõtte eesmärke.
“Suuremate projektide puhul soovitame alati kaasata ka meiepoolse eksperdi, kes pakub välja erinevaid võimalusi, kuidas mööbliesemeid omavahel kombineerida. Lahendus võib olla selline, mille peale kohe tulla ei oskagi”, selgitab Elin.


Terviklahendused kontorite sisustamiseks
Suudame pakkuda terviklikke sisustuslahendusi nii kontorisse kui ka laoruumidesse, olgu tegemist suure ettevõtte või väiksema perefirmaga.


Sisustades tuleb silmas pidada, et ka täiesti erinevad mööbliesemed on omavahel nutikalt kombineeritavad. Näiteks metallkapid sobivad suurepäraselt nii töökotta kui ka kontorisse, lisades kõrvale sobivad riiulid ning tulemus ongi kaasaegne ja huvitav.

Eelpool mainitud tooted
Kaustakapp Modulus, must, väljatõmmatav sahtel, parem
Kaustakapp Modulus, must, väljatõmmatav sahtel, parem
Art.nr. 1612814
 • Ruumijagajaks
 • Kõrge mudel
 • 3 riiulit
Liugustega kapp Modulus XL, tamm, 1200 x 1200 mm
Liugustega kapp Modulus XL, tamm, 1200 x 1200 mm
Art.nr. 1613176
 • Ruumisäästlik
 • Vastupidav laminaat
 • Liuguksed
Modulus lauariiul, kask, 1 sahtel, vasak
Modulus lauariiul, kask, 1 sahtel, vasak
Art.nr. 1613232
 • Sahtliga
 • 2 lahtrit
 • Lauale