• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Pakkelaud Cargo – efektiivne ja ergonoomiline

Pakkelaud Cargo – efektiivne ja ergonoomiline
Artikkel

Kas teadsid, et pakkelaud Cargo AJ-is loodi  koostöös viie Chalmersi Tehnikaülikooli tudengiga? E-kaubanduse haru ühe kiirema kasvuga tekib vajadus muuta pakkeprotsessi võimalikult optimaalseks ning seeläbi lühendada kogu aega, mis kulub tellimuse vormistamisest kuni toote kliendile tarnimiseni. Cargo pakkelauad loodi eesmärgiga muuta pakkimine võimalikult ergonoomiliseks ja kiireks.


Viis Chalmersi Tehnikaülikooli tudengit Anton Sandström, Lisa Lindqvist, Oskar Belzons, Sam Edvardsson Ceder ja Oskar Lillo, külastasid 12 erinevas suuruses ladu, et jälgida kuidas toimub pakendamine ning mida võiks protsessis paremaks muuta. Analüüsiti kõike - töötaja asendit pakkimisel, töölaua kõrgust, erinevate tegevuste arvu ja kestvust ajaliselt. Selle alusel selgitati välja valupunktid, millele oleks vaja keskenduda uue laua väljatöötamisel.

 

“Külastades erinevad ladusi ja komplekteerimiskeskusi märkasime, et pakkelauad on tihtipeale vaid tavalised töölauad, millel puuduvad lisatarvikud ja võimalused töölaud enda käe järgi sättida. Pakkeprotsess ei olnud töötaja seisukohast ergonoomiline. Kuna pakendaja töökoht ei ole piisavalt hästi läbimõeldud, kulutavad erinevad tegevused liigselt väärtuslikku aega“, räägib Cargo üks arendajaid Lisa Lindqvist.

 

Nutikad lisalahendused ja efektiivne tööprotsess

Töölaud Cargo on disainitud nii, et seda oleks lihtne sättida sobivaks just silmas pidades kindla töötaja ülesandeid. Kogu projekti alustalaks oli muuta töökohad mugavaks ja sobivaks kõigile laotöötajatele. Töölauad Cargo töötati välja koostöös AJ Grupi disaineri Cecilia Stööp-iga.

“Kõik erinevad funktsioonid Cargo laua juures on lisatud kindla põhjusega arvestades nõudmisi, mida üks õige laud täitma peab. Erinevaid ladusid külastades nägime, et paljud töötajad hoiavad pakkevahendeid nagu erinevad kilekotid, ümbrikud ja kastid, enda töölaua peal. See võtab ära väga suure osa laua pinnast ja pakkimiseks jääb vähe ruumi. Protsess on aeglane ja konarlik kuna tuleb koguaeg tähelepanu pöörata sellele, et midagi maha ei kukuks ja sassi ei läheks. Seetõttu lisasime juurde ülariiuli, väljatõmmatava lisalaua ja perfopaneeli konksudega”, põhjendab Lisa.

 

Üliõpilased mõtlesid Cargo-projekti läbiviimisel ka sotsiaalsele aspektile.
“Laotöö võib olla küllaltki üksluine ja samas ka puudub võimalus teistega suhelda, sest igaüks pakib eraldi kohas. Hea võimalus on paigutada pakkelauad üksteise vastu, nii saavad kolleegid omavahel suhelda ja teineteist motiveerida ning töö läheb ladusamalt”, seletab Lisa.

 

Töölauale Cargo saab juurde lisada täpselt selliseid lisatarvikuid nagu sinu protsess nõuab. Valiku lihtsustamiseks oleme kokku pannud ka palju erinevaid komplekte, mille seast saab valida enale sobiva.

Eelpool mainitud tooted
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Art.nr. 202138
 • Lisa töötasapind
 • Ideaalne suurematele kaupadele
 • Paindlik hoiustamise lahendus
Töölaud Cargo, 2000 x 750 mm, kuulrullikud, 1 sahtliga
Töölaud Cargo, 2000 x 750 mm, kuulrullikud, 1 sahtliga
Art.nr. 202113
 • Lihtsustab pakketöid
 • Kergelt ligipääsetav hoiustamine
 • Kõrguses seatav
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul, 3 sahtlit
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul, 3 sahtlit
Art.nr. 202213
 • Lisa tööpind
 • Lihtsustab tööprotsesse
 • Paindlik hoiustamise lahendus