• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Õige asend-tervemad töötajad

Õige asend-tervemad töötajad
Artikkel

Õige asend-tervemad töötajad
Miks istuda, kui saab seista? Üha enam inimesi on hakanud mõistma, kui tähtis on püsti seistes tööd teha. AJ Tooted pakub reguleeritava kõrgusega töölaudasid. Reguleeritava kõrgusega töölauad loovad töökohta väga head ergonoomilised tingimused, hea keskkonna ning töötajatele parema tervise. Mitmekesised keha asendid aktiveerivad lihaseid jalgades, mis omakorda suurendavad vereringet ja aitavad vältida luu-ja lihaskonna vigastusi. Lisaks kõigele aitab püsti töötamine ka kaalu langetada!
Pikemas perspektiivis ei ole istumine tervislik


„On oluline, et tööl olles oma keha liigutaksite, seetõttu peaks olema võimalik töötada nii istudes kui ka seistes“, ütleb Anna Millibourn Olander, kes on ergonomist ja litsenseeritud terapeut.

Kui teil on võimalik töötada reguleeritava kõrgusega laua taga, siis soovitame kohandada endale sobiv kõrgus. Lisaks sellele ei tohiks töötada istuvas asendis rohkem kui kaks tundi järjest. Soovitame iga poole tunni tagant püsti tõusta või liigutada oma jalgu. Kaks tundi päevas püsti töötades vähendate riski südame veresoonkonna haiguste ning ka diabeedi tekkeks.

Väikesed sammud - suur kasum


Tervise ja heaolu mõttes on ka pisikesed liigutused suureks kasuks.
„Kõikidel töötajatel, kes peavad veetma pikki päevi kontoris, neil peaks olema võimalus kasutada reguleeritava kõrgusega töölaudasid“, arvab Anna Millibourn Olander.
Mitmekesisus ning vahepealne püsti töötamine on tervisele kasulik kuna alandab ka kehakaalu ning põletab rasvasid. Uuringud näitavad, et paar tundi päevas püsti seistes tööd tehes on võimalik kaotada aastaga kaks kilogrammi oma kehakaalust. „Jalutuskäik lõunapausil on samuti soovitatav“, lisab Anna.

Eelpool mainitud tooted
Kontorikäru, 2 korvi, plaat
Kontorikäru, 2 korvi, plaat
Art.nr. 10394
  • 1 võreriiul
  • 2 võrekorvi
  • Kandevõime 100 kg
Praktiline käru
Praktiline käru
Art.nr. 23133
  • Ergonoomiline disain
  • Sujuv liikuvus
  • Mitmekülgne
On oluline, et tööl olles oma keha liigutaksite, seetõttu peaks olema võimalik töötada nii istudes kui
Anna Millibourn Olander
Anna Millibourn Olander Ergonomist, Terapeut