• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Kuidas sisustada koosolekuruumi

Kuidas sisustada koosolekuruumi
Artikkel

Koosolekuruumides toimuvad elavad arutelud, genereeritakse uusi ideid, langetatakse ühiselt olulisi otsuseid jne. Seepärast on ka oluline luua loominguline, maitsekas ja praktiline koosolekuruum, mis aitaks kaasa kõigile eelmainitud tegevustele. Ruum, milles viibime, mõjutab koos oma sisustuse ja värvivalikutega meie enesetunnet ning avatust koostööle. Allpool toome välja tegurid, millele peaks mõtlema koosolekuruumi sisustamisel.


 
Kujundus
Koosolekuruumis korraldatakse kliendikohtumisi, viiakse läbi koosolekuid, kus võetakse vastu tähtsaid ettevõtet puudutavaid otsuseid. Seetõttu on oluline arvestada, et konverentsiruum oleks osa kontorist ja moodustaks ühtse terviku. Kui teil on avatud ruumiga kontor, siis ei tohi koosolekuruumis toimuv segada ülejäänud kolleegide tööd. Sisustage koosolekuruum nii, et see oleks kooskõlas ettevõtte väärtuste ja isikupäraga.
 
Funktsionaalsus
Koosolekuruum peab vastama väga paljudele nõudmistele, et kasutada ära ruumi täielikku potensiaali. Lisaks praktilisele lauale, kus on mõeldud ka arvutite laadimise võimalusele, peavad toolid olema piisavalt mugavad, et koosolekul viibijad saaksid keskenduda hea istumisasendi leidmise asemel olulisele päevateemale. Ruumist ei tohiks puududa ka tahvel, projektori ekraan ja projektor, et presentatsioone ladusalt läbi viia.
 
Ruumi paigutus
Ideaalne oleks jätta koosolekulaua ja seina vahele piisavalt suur ruum, et kõik saaksid mugavalt toolid lauast eemale lükata ning teisi segamata ruumist lahkuda ning tagasi tulla. Konverentsitoole tuleks varuda natukene rohkem, kui teil tavaliselt vaja läheb. Nii saab vältida olukorda, kus suuremaarvuliste klientide võõrustamisel peab keegi püsti seisma ja tekib tunne nagu ruum oleks liiga väike. Paigutuse planeerimisel arvestage vajadusel eraldi ruum ka kokkupandavatele laudadele ja lisatoolidele ning taimedele. Lõppkokkuvõttes on oluline, et ruumi üldmulje oleks meeldiv ja loogiline ning ei jääks ülekoormatud tunnet. Vastasel juhul on oht, et uus ja stiilne koosolekumööbel ei saavuta soovitud emotsiooni.

 

Detailid
Paljudes uuringutes on selgitatud, et ruumi planeering, sisustus ja värvitoonid mõjutavad seda, kuidas inimesed ennast tunnevad ning sellega on seotud ka töö tulemuslikkus. Ruumi planeerimisel ärge unustage lisada ka näiteks taimi või pilte seinale, mis loovad hubasema ja pingevabama keskkonna. Isegi väikesed, aga õiged muudatused võivad mõjutada koosoleku käiku.

 

Eelpool mainitud tooted
Klaastahvel, 900 x 600 mm, magnetiline
Klaastahvel, 900 x 600 mm, magnetiline
Art.nr. 113141
 • Magnettoimeline kirjutuspind
 • Ümarad nurgad
 • Pliiatsirenniga
Konverentsilaud Modulus, U-raam, 2400x1200 mm, must/ must
Konverentsilaud Modulus, U-raam, 2400x1200 mm, must/ must
Art.nr. 1613914
 • Lihtne Skandinaavia disain
 • Kerge lauaplaat
 • Vastupidav laminaadist pind
Konverentsitool Perry , hall
Konverentsitool Perry , hall
Art.nr. 138041
 • "Sitness" tehnoloogia
 • Treenib seljalihaseid
 • Villane kangas