Klienditeenindus: 6000 270
Avatud: E-R 9.00 - 17.00
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk
Viimati vaadatud tooted
Kiire tarne
Mugav ja kiire keskkond
3 aastat garantiid

Söögitoa mööbel

Söögitoa mööbel

Söögiruum või eraldi puhkenurk pakub töötajatele võimaluse koos lõunatada ning omavahel suhelda ka mitte tööalastel teemadel. Ettevõte peab omalt poolt töötajatele looma võimalused meeldivaks lõunapausiks. Meil on klassikalised söögilauad ja -toolid, baarilaud - ja toolid ning kokkupandav mööbel, mille seast saate valida lahenduse, mis sobib teie ettevõttele kõige paremini.

Söögitoa toolid

AJ Tooted söögitoa toolide valikus on sobivad toolid ettevõtte puhkenurka, kohvikusse, kooli ja avalikesse ruumidesse. Toolid on saadaval kõrguses 430 mm kuni 495 mm. Võimalik on valida erinevate mudelite, materjalide ja värvitoonide vahel - valikus on rahulikumad toonid nagu pöök, kask, hall ja must ning erksamad toonid nagu sinine, roheline, oranž ja punane. Enamik toole on üksteise peale virnastatavad ning võtavad hoiustamisel vähe ruumi. Enamikel toolidel on painutatud esiäär, mis teeb istumise mugavamaks ja ei koorma liigselt jalgu. Plastiktoolid on hea valik, kui soovite vastupidavaid ja lihtsasti puhastatavaid toole soodsa hinnaga. Kui soovite kodusemat ja hubasemat keskkonda, siis on hea valik puidust või polsterdatud istme ja seljatoega toolid.

Söögitoa lauad

Meie eesmärgiks on pakkuda söögitoa mööblit, mis on praktiline, vastupidav ning sobib kliendile nii omaduste kui hinna poolest. Lauad on saadaval kõrguses 500 mm kuni 750 mm ja laiuses 700 mm kuni 1000 mm ja pikkuses 700 mm kuni 2000 mm. Valikus on nii ümmargused, ristkülikukujulised kui ka ovaalsed lauad. Enamik laudu on metallraamil ning lauaplaat on kaetud vastupidava ja lihtsalt puhastatava laminaadiga. Kui soovite, et töötajad omavahel rohkem suhelda saaksid pausi ajal, siis on hea kasutada ümmargusi laudu, kus kolleegid saavad ümber laua istuda ning kogu laudkond on silmaga hoomatav. Hea võimalus on tellida juba meie poolt välja pakutud söögitoa komplektid. Kui võõrustate aeg-ajalt majas rohkem inimesi, siis on hea valik kokkupandavad lauad, mis vastavalt sündmusele kasutusele saab võtta. Kokkupanduna võtavad vähe ruumi, aga on alati olemas kui vaja.

Serveerimiskäru

Lisaks laudadele ja toolidele on abiks serveerimiskärud, millega saab kanda laiali toitu või korjata kokku musti nõusid. Kärud sobivad ka kasutamiseks nii köögis kui ka cateringis. Serveerimiskärudel on 2-4 riiulitasapinda ning need on valmistatud roostevabast metallist, mis on vastupidav ja samas lihtsasti puhastatav. Kui soovite teada, millised on kärude erinevad omadused ning milline peaks olema käru, mis sobib teie nõudmistega kõige paremini, siis võtke meie ühendust.