-13%

Töölaud MOBILE

1000 x 700 mm, ratastel, 2 kappi

Art. nr.: 28021
  • Kasutatav mobiilse töölauana
  • Lukustatavad hoiukapid
  • Täiskummratastega
Praktiline töökojakäru, mis on kasutatav ka mobiilse töölauana. Kaks eemaldatavate riiuliplaatidega lukustatavad kappi tööriistade, kemikaalide ja kõige muu jaoks, mis nõuab turvalist hoiukohta. Tänu mugavale käepidemele ühes lühemas küljes on käru lihtsasti manööverdatav.
644 €
740 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Mobiilse töölauana kasutatav käru, mis tõstab igapäevaste tegevuste tõhusust töökodades ja tehastes. Käru raami katab tugev pulbervärv. Pulbervärv tagab ülimalt vastupidava ja kulumiskindla viimistluse. Tööpind ja alus on valmistatud paksust MDF-plaadist. Plaate ääristab tugev metallkant.

Kaks kappi töötasapinna all pakuvad rohkelt hoiuruumi. Tänu seatavatele riiuliplaatidele saate kappide sisu vastavalt vajadusele kohandada. Silinderlukk hoiab ära kõrvaliste isikute ligipääsu hoiukappide sisule.

Kaks ratast neljast on fikseeritud. Ülejäänud kaks on pööravad juhtrattad, mis on varustatud pidurite ja fiksaatoriga. Kõik rattad on valmistatud täiskummist. Täiskummrattad summutavad tugevaid lööke ja liiguvad vaikselt. Tänu mugavale käepidemele ühes lühemas küljes on käru lihtsasti manööverdatav. Suur kandevõime muudab selle sobivaks ka raskete tööriistade ja masinate transportimiseks.

Dokumendid

Tooteinfo