Uus

Kapp QBUS jalaraamil

2020 x 800 x 420 mm, käepide, must/ helehall

Art. nr.: 171155
  • Seatavad riiuliplaadid
  • Kohandatav ja ruumisäästlik
  • Kombineeritav seeria QBUS mööbliga
Värv: Helehall
Värv Helehall
Värv Valge
Värv Kask
Värv Tamm
Raamile värv: Must
Raamile värv Must
Raamile värv Valge
Raamile värv Hõbehall
410 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kaasaegne kahe uksega kapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapp sobib kontorisse, konverentsiruumi või vastuvõtualasse.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktilisse kappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud uste taga, ent siiski käeulatuses.

Stiilne kapp sobib suurepäraselt erinevatesse keskkondadesse alates avalikest ruumidest kuni kontori- ja konverentsiruumideni.
Kapp on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus erinevates värvitoonides laminaadid. Kapp on varustatud sokli ja käepidemetega.

Stiilsed käepidemed on paigaldatavad nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Neid on mugav kasutada mõlema paigaldusviisi korral.
Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? Seeria QBUS mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo