Klienditeenindus: 6000 270
Avatud: E-R 9.00 - 17.00
0
Ostukorv
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind km-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Tooted A-Z
project-header

Individuaalsetele vajadustele. Unikaalsed lahendused.

Kas vajate abi oma ettevõtte planeerimisel ja varustamisel? Kui Teil on vajadus metallist kappidele riietusruumi, riiulitele, kontorimööblile või olete kohalik omavalitsus mis korraldab hankeid? Meil on lahendused Teie plaanidele!

Individuaalsed lahendused

Ostes meie projekti, saate endale asjatundliku meeskonna, kel on suured kogemused sisustamises, lahenduste leidmises ning projektide juhtimisel. Loome terviklahenduse, mis vastab Teie ootustele.

Kogemus ja pädevus

Enamus tooteid meie valikust valmistame oma tehastes. Tänu sellele saame luua ja pakkuda individuaalseid lahendusi, mis sobivad just Teile!

Protsessi haldamine

Lastes meil juhtida kogu protsessi, jääb Teile rohkem vaba aega. Meie haldame kogu protsessi, toote tootmisest kuni paigalduseni - vastavalt Teie soovidele!

Samm-sammult, projekti eduks

1

Kontakt

Vajate abi plaanide elluviimisel? Võtke meiega ühendust juba täna, helistades 53 487 615 või e-maili teel

2

Olukorra hindamine

Kas teate, millised tooted on Teile sobivad? Või milliseid lahendusi on üldse võimalik rakendada? Meie spetsialistid aitavad Teil õigesti hinnata hetkeolukorda ning teha kindlaks parimad lahendused.

3

Pakkumine

Lahendust otsides töötame välja ideed, stiili ja esitame hinnapakkumise. Teeme kõik, et anda Teile parim lahendus.

4

Esitlus

Tutvustame Teile valmis lahendust, hindu ning kõiki projekti tehnilisi ja logistilisi üksikasju.

5

Tellimine

Saades Teilt kinnituse, saadame tellimuse tehasesse, kus alustatakse tootmist vastavalt Teie projektile.

6

Tarne

Kaubad tarnitakse vastavalt Teie soovidele. Kas vajate abi paigaldamisel? Muidugi saame ka siin abiks olla!

Oma tootmine - rohkem võimalusi!

AJ toodab enamiku oma toodetest ise. Meie kaasaegsed tehased toodavad kontorimööblit, metallist kappe, kontori- ja laoriiuleid jne.
Et säilitada praegune tootevalik ja luua uusi tooteid, teeme turu-uuringuid ning arendame ja teeme paremaks oma olemasolevat kaubavalikut. Mööbli uudistooteid loovad meie firma oma disainiosakond.

Oma tootmise olemasolu annab palju eeliseid. Me saame kontrollida kogu protsessi, alates projekteerimisest kuni tootmise, tarne ja paigalduseni. Ka on meil paremad võimalused keskkonnasäästlikuks ning ohutu töökeskkonna garanteerimiseks oma ettevõtetes.

Üle 40 aasta kogemusi

Aastal 1975 rajas Anders Johansson firma AJ Produkter oma vanemate majas Hyltebrukis, Rootsis. Täna, rohkem kui 35 aastat hiljem, on AJ esindatud 18 riigis 26 ettevõttega. Aastal 2012 valmisid uus kontor ja ladu Halmstadis. See samm tagas oluliselt kiirema logistika ning klientide rahulolu kasvu.
Meie missioon ei ole muutunud aastatega - olla juhtival kohal kontori-, lao- ning tööstusmööbli ja vajalike tarvikute pakkujana. Tarnida kvaliteetseid tooteid soodsate hindadega, arendades samas tootevalikut vastavalt meie klientide vajadustele. Ja pakkudes oodatust rohkem!
1976 2014

Probleem? Leiame lahenduse!

Võtke meiega ühendust telefoni või meili teel

+372 53 487 615
sales-person