• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük
project-header

Professionaalne tugi kontori, kooli, lao- või tööstushoone sisustamisel

Kas vajate inspiratsiooni, kasulikke nõuandeid või praktilist abi kontori, kooli, lao- või tööstushoone sisustamisel? Sõltumata sellest, millist ruumi sisustada soovite, tuleb kaaluda erinevaid valikuid ja aspekte. Meie kogenud meeskond aitab Teil näha kõiki võimalusi ning saavutada optimaalse lahenduse – ning selle eest ei lisandu tasu. Soovite rohkem teada? Helistage meile ja tutvustage oma soove ning oletegi ühe sammu võrra lähemal lõpplahendusele.

Ükski projekt ei ole liiga suur või väike

Sisustuslahenduste loomine töökeskkonda on suur vastutus. See on palju lihtsam, kui Teid aitab kogenud projektimeeskond. Toetame Teid alates planeeringust kuni paigalduseni – sõltumata sellest, kas soovite sisse seada ühe ruumi kontoris või luua tervikliku lahenduse laohoonesse. Ükski projekt ei ole meie jaoks vähem tähtis.

Personaalne lahendus samm-sammult

Esmalt külastame Teie töökeskkonda ning viime läbi põhjaliku analüüsi selgitamaks välja, millised on personaalsed vajadused, soovid ja võimalused. Kui palju kontorilaudu, õpilaslaudu või aluseriiuleid on optimaalne paigutada ühte ruumi, et sisustus ei oleks liiga kokku surutud? Kuidas luua meeldiv helikeskkond? Kuidas saavutada õige õhkkond? Teil on kindlasti palju küsimusi, millele tuleb leida vastused enne sisustuse tellimist. Nendele vastamiseks koostame spetsiaalsed 3D joonised, mille abil saame kliendile tutvustada planeeritavat ruumilahendust koos valitud toodetega. Eesmärgiks on väärtuslikust ruumist saadava kasu maksimeerimine.

Kanname hoolt iga etapi eest kogu ahela vältel

Ruumide sisustamisel mõeldakse tihtilugu vaid hetkeolukorrale- ja vajadustele. Meie kaasame planeerimisel ka võimalikud tulevikuvajadused, et ruumid oleksid praktiliselt kohandatavad, kui tööprotsessid või -mahud muutuvad. Lisaks pöörame tähelepanu värvi- ja visuaallahendustele ning olulistele aspektidele, nagu ohutus ja ergonoomika. Tagame Teile kogu projekti sujuva elluviimise, sealhulgas organiseerime ka sisustuslahenduste paigaldamise objektile. Kuid kõige olulisem eelis spetsialistide kaasamisel on see, et Teile jääb rohkem aega tegeleda oma tööga.

Edukas sisustusprojekt

Algus

Vajaduste ja võimaluste analüüs

Planeering ja tootevalik

Tarne

Paigaldus

Eesmärk

Järelteenindus

Täpsem info projektlahenduste kohta

Telefonil: 6000 275
E-posti aadressil: projekt@ajtooted.ee

Kohandatud sisustuslahendused tänu oma tootmisüksustele

Suur osa tootevalikust on valmistatud AJ Grupi oma tehastes Slovakkias ja Poolas. Kaasaegsetes Euroopa tehastes valmivad nii kontorimööbel, arhiivi- ja riidekapid kui ka riiulisüsteemid. Et hoida sortiment ajakohane, pöörame suurt tähelepanu tootearendusele. Tihedas koostöös disainerite, tootejuhtide ja tehaste vahel luuakse pidevalt uut mööblit ning tooteid kaasaegsetesse töökeskkondadesse, mis vastaks ka kõige nõudlikumatele soovidele. Tänu oma tootmisüksustele on meil teenuse osutamisel mitmeid eeliseid. Täielik kontroll kogu tootmisahela vältel võimaldab pakkuda klientidele parimat kvaliteeti. Samuti võimaldab see meil saavutada jätkusuutlike eesmärke, mis puudutavad nii keskkonna, tervise kui ka ohutuse valdkondi. Veelgi enam - suuremahuliste projektide raames suudame luua sisustuse, mis on valmistatud vastavalt kliendi erisoovidele ja eristub kõigist teistest, tuues parimal kujul esile ettevõtte tugevad küljed.

Üheskoos paneme aluse edukatele töökeskkondadele

AJ Grupp on parandanud inimeste töötingimusi juba üle 40 aasta. Meie valikus on üle 15 000 toote kontorisse ja konverentsiruumi, kooli ja lasteaeda ning lattu ja tööstusele, mille abil luua meeldivaid ja praktilisi sisustuslahendusi. AJ Grupi konseptsioon on püsinud sama alates aastast 1975, kui ettevõttele alus pandi: olla juhtiv töökeskkondade terviklahenduste ning sisustustoodete pakkuja. Tarnime tooted Teile vajalikul ajahetkel otse objektile. Kogu meie tootevalikuga saab tutvuda mahukas kataloogis ja veebis. Kogenud spetsialistid on valmis Teid igakülgselt valiku langetamisel nõustama. Meiega viite töökeskkonna uuele tasemele.

Soovite täpsemat infot projektlahenduste võimalustest?

Täitke ära allolev kontaktivorm ja võtame Teiega ühendust. Teie päringule vastatakse 2 tööpäeva jooksul.

Ettevõtlusvorm
Sisesta e-posti aadress
Sisesta telefoninumber
Vali valdkond
Sisesta sõnum
Sisesta sõnum
Manus
Lisa fail

AJ Projektimüük

Suuremate kontori- ja kooliruumide ning ladude ja tööstushoonete sisustuslahendused planeerimisest kuni toodete paigaldamiseni.

  • Esmaspäev - Reede: 09.00 - 17.00

Näidistesaal

Näidistesaalis saate tutvuda osalise valikuga meie toodetest ning küsida abi spetsialistidelt.

Paneeli 6, 13816 Tallinn

Loe lisaks