• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk

Olete valmis veebitellimuste kõrghooajaks?

Veebitellimuste kõrghooaeg
Artikkel

Kui juhite e-kaubamaja või näiteks üha populaarsemat pakiautomaatide võrgustikku, siis teate, et aasta kõige kiirem aeg on kohe käes. Mis kujutluspilt tekib, kui mõtlete Mustale Reedele, jõuluostudele ning jaanuari allahindlustele? Kas kerkib esile pilt kaosest riiulitel ja vahekäikudes, ootejärjekorras rahututest klientidest ja stressis töötajatest? Mõne lihtsa nipi ja õigeaegse ettevalmistusega on võimalik hoida korda ka kõige kiiremal ajal nii, et töötajad püsiks motiveeritud ja kliendid rõõmsad!


Kõigi ettevõtete unistus on püsivalt kõrge töötase. Vaatamata sellele erineb reaalsus mõningates valdkondades soovitust. Näiteks e-poodide ja kullerteenuste koormus võib vastavalt hooajale püsida mitu kuud madalamal ning siis plahvatuslikult tõusta üheskoos nõudluse järsu kasvuga. Kuidas selleks valmis olla?

 

Säästke väärtuslikke minuteid
Üks parimaid viise valmistumiseks on veenduda, et pakkide hoiustamise ala on tõhus ja mugavalt läbitav. Õigete kaupade leidmine peaks sujuma kiirelt ja vaevata, samuti tuleb vaadata üle saabuvate kaupade käsitlemise protsess. Hästi toimiv ja selgelt arusaadav süsteem säästab aega ning vähendab töötajate stressi niigi pingelisel ajal.

 

Optimeerige hoiustamislahendusi
Läbimõeldud hoiustamislahendused võivad tuua suurt kasu – ärge raisake sentimeetritki oma väärtuslikust laopinnast! Kohandatavate moodulitega saate võtta maksimumi olemasolevast ruumist, ehitades seinast-seinani ning põrandast-laeni riiuleid. Erineva kõrguse, laiuse ja sügavusega riiulimoodulid võimaldavad teil lihtsalt sisustada ka raskemaid ruumi osi, näiteks tugipostide või ventilatsioonitorude ümber. Valige riiulisüsteemid, kus saate vastavalt vajadusele riiuliplaate lisada, eemaldada või ümber paigutada. Nii saavutate paindliku hoiustamislahenduse ka väga erineva suurusega kaupadele.

 

 

Lisa riiulitasapinnad ratastel
Kas riiulisüsteemidest ei piisa? On oht, et te ei pääse ligi vajalikele kaupadele? Riiulkäru on tõhus viis nende pakkide hoiustamiseks, millele vajate esmajärjekorras ligipääsu. Noppekäru lihtsustab aga erinevate tellimuste komplekteerimist ja transporti. Ka väljaspool kõrghooaega on mugavad laokärud tõhusad abivahendid, mille abil kaupu kiirelt ja ergonoomiliselt käsitleda.

 

Parandage töökeskkonda
Kuidas liiguvad kaubad veoautodelt lattu ning edasi riiulitesse? Vigastuste riski tõttu tuleks raskete esemete tõstmist igal juhul vältida. Kui aga tellimuste arv mitmekordistub, on hea ergonoomika veelgi olulisem. Õnneks on saadaval mugavad transport- ja tõstekärud pea igat tüüpi kaupadele. Pakikäru võtab minimaalselt ruumi, kuid vähendab märgatavalt raskete kastide liigutamise vaeva. Kokkupandav kahe tasapinnaga riiulkäru mahutab aga palju väikseid pakke. Kui ülemine riiuliplaat eemaldada, tekib piisavalt ruumi ka suurematele kastidele. Lihtsad, paindlikud ja ergonoomilised lahendused igaks otstarbeks leiate AJ Toodete valikust.

Eelpool mainitud tooted
Pakikäru, 250 kg, alumiinium
Pakikäru, 250 kg, alumiinium
Art.nr. 23576
 • Platvorm- ja pakikäru
 • Stabiilne konstruktsioon
 • Kokkupandav
Riiul Mix, põhiosa, 2100 x 1000 x 300 mm, hall/ sinine
Riiul Mix, põhiosa, 2100 x 1000 x 300 mm, hall/ sinine
Art.nr. 27101
 • Võimalus suletud hoiustamiseks
 • Kandevõime 150 kg/riiuliplaadi kohta
 • Palju lisavarustust
Kauplusekäru, võreriiul
Kauplusekäru, võreriiul
Art.nr. 25290
 • Kaks riiulitasapinda
 • Galvaniseeritud metallist
 • Kokkupandav ülemine riiul

Märksõnad: