• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Tõuse püsti ja tõsta keskendumist ning loomingulisust!

Tõuse püsti ja tõsta keskendumistt ning loomingulisust!
Artikkel

Muutuv tööasend on parim tööasend. Kõrguses reguleeritava laua abil on väga lihtne päeva jooksul mitmeid erinevaid tööasendeid proovida. Kasuta istumiseks kontoritooli, sadultooli ja aktiivse istumise tooli, tõuse ka aeg-ajalt püsti ja liiguta ennast töölaua taga. Nii aktiveerid erinevaid lihasgruppe ja paraneb vereringe ning kehahoiak. Tööl liikumine ei ole kasulik mitte ainult kehale, vaid ka soodustab mõttetööd. Tänu sellele suudame paremini keskenduda ja oleme loomingulisemad ning produktiivsemad.


Aina enam ettevõtteid otsustavad kontoriruume sisustades just kõrguses reguleeritavate laudade kasuks, et töötajad saaksid ise valida endale kõige paremini sobiva tööasendi. Teame, et kui pikalt ühes asendis olla, siis mõjub see organismile halvasti. Aeglustub vereringlus ja mõttetegevus ning tekivad lihaspinged.


Erguta oma meeli ja tõsta loomingulisust
Seistes aeg-ajalt töölaua taga püsti, ei vähene mitte ainult lihaspinged vaid ka mõttetõõ muutub tervemaks. Vereringe paraneb ning seetõttu saab ka aju rohkem hapnikku, mis omakorda muudab meid erksamateks. Tänu sellele suudame paremini keskenduda, töötame kiiremini ja loomingulisemalt. Kui tunned, et mõte on kinni jäänud ja ei saa enam edasi minna, siis tõuse püsti, liiguta ennast natukene ning muuda tööasendit. See väikene liigutus avaldab uskumatult suurt mõju – proovi ka ise!
Hea mõte on lisada töölaua juurde ka pehme matt, mis on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks püsti töötades. See aitab vähendada pingeid jalgades, põlvedes kui ka seljas.


Muuda koosolekud aktiivsemaks
Seisvas asendis koosolekute läbiviimisel on mitmeid eeliseid. Koosolekul osalejad on erksamad, aktiivsemad ja töötavad paremini kaasa. Sellised  koosolekud sobivad näiteks kiireteks infokoosolekuteks või igapäevaste tööprotsessidega seonduvate otsuste vastuvõtmiseks. Inimesed on erksamad, otsused langetatakse kiiremini ning igaüks saab jätkata oma tööülesannetega. Samuti sobib see hästi kiireteks ajurünnakuteks. Ideed ja plaanid saab lauale laiali paigutada ja kõik saavad  oma mõtteid jagada.
Elektriliselt reguleeritav kontorilaud on ergonoomiline ja samas praktiline. Soovi korral saab laua taga pidada klassikalisi koosolekuid, aga kui on vajadus aktiivsemaks lähenemiseks, siis saab laua ka üles tõsta või kasutada hoopis aktiivse istumise toole, mis muudab alati meeleo
 

Eelpool mainitud tooted
Töökoha matt Stand, 840 x 550 mm
Töökoha matt Stand, 840 x 550 mm
Art.nr. 253251
 • Ergonoomiline
 • Mittelibisev
 • Lihtne hoooldada
Kirjutuslaud Modulus 1600 x 800 mm, T-raam, el.reg., hõbehall/ valge
Kirjutuslaud Modulus 1600 x 800 mm, T-raam, el.reg., hõbehall/ valge
Art.nr. 1610623
 • Kõrguses seatav
 • Takistusanduriga
 • Ergonoomiline
Konverentsilaud Modulus, el.regul., 2400x1200 mm, must/ must
Konverentsilaud Modulus, el.regul., 2400x1200 mm, must/ must
Art.nr. 1613814
 • Reguleeritav kõrgus
 • Lihtne Skandinaavia disain
 • Kerge laminaatkattega tasapind