• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Tõsta koosolekud uuele tasemele!

Tõsta koosolekud uuele tasemele!
Artikkel

Uus ja kauaoodatud kõrguses reguleeritav koosolekulaud on kohal! Paljud meie kliendid on huvi tundnud ja soovinud Modulus kontorimööbli juurde lisada ka kõrguses reguleeritava koosolekulaua. Nüüd on see võimalus olemas -  AJ Grupi disainer ja Modulus seeria autor Elin Basander André täiustas seeriat koosolekulaudadega. Esmakordselt tutvustati kõrguses reguleeritavaid konverentsilaudu 2018 aasta Stockholmi Mööblimessil.


Nõudlus aktiivse ja ergonoomilise töökultuuriga arvestava kontorimööbli järele aina kasvab, sinna alla kuulub ka koosolekuruum. Kõik koosolekud ei ole oma iseloomult staatilised ega nõua osalejatelt kohapeal istumist. Püsti seistes koosolekut pidades on osalejad aktiivsemad ja erksamad. Kui tegemist on pikema koosolekuga on hea aeg-ajalt asendit muuta, et ei tekiks liigset väsimust. Võimalusi on palju – seista, istuda või kasutada erinevaid aktiivse istumise toole, mis ergastavad mõttetööd ja panevad kolleegid kaasa töötama.


Kõrguses reguleeritaval konverentsilaual on kokku kaks mootorit, mõlemas jalas üks. Lihtsa nupulevajutusega saab reguleerida laua just antud ettevõtmiseks sobivale kõrgusele. Lastes laua kõige madalamasse asendisse, saab hea üldpildi kõikidest laual olevatest joonistest. Märkmete tegemiseks saab laua sobivale kõrgusele tõsta ilma jooniseid liigutamata.
Laual on praktiline takistusandur, mis reageerib takistusele ning liikumine lakkab. Tänu sellele ei kahjustu laud ning takistuseks olnud ese. Takistusandur töötab mõlemapoolselt ja tuvastab takistuse nii lauda tõstes kui ka langetades. Lauaplaat on kaalult kerge ning kaetud laminaadiga, see muudab laua ümberpaigutamise ruumis märkimisväärselt lihtsamaks. Musta ja valget värvi laminaadi pealispind on töödeldud nii, et sinna peale ei jääks sõrmejälgi ega muid puutejälgi.


Modulus konverentsilauad on saadaval mitmes erinevas värvikombinatsioonis nii nagu ülejäänud Modulus seeria. Valida saab nii lauaplaadi kui ka raami värvi. Saate luua ühtse disainiga koosoleku- ja kontoriruumi. 
Ajatu Skandinaavia disainiga Modulus koosolekulaud sobib enamikesse tööruumidesse. Laud on mõõdult sügav ja sobib suurepäraselt ka aktiivsuspõhiste kontoriruumide sisustamiseks, kus igaühel ei ole kindlaks määratud töökohta. Vajadusel saab pidada kiireid koosolekuid või ajurünnakuid või hoopiski vaikselt ennast vaheseintega eraldada ja oma tööle keskenduda.


Kasuta võimalust ja tõsta ka oma ettevõttes koosolekud uutesse kõrgustesse!

Eelpool mainitud tooted
Tasakaalutaburet Up, must
Tasakaalutaburet Up, must
Art.nr. 234721
 • Treenib keha
 • Unikaalne disain
 • Reguleeritav kõrgus
Konverentsilaud Modulus, el.regul., 2400x1200 mm, valge/ tamm
Konverentsilaud Modulus, el.regul., 2400x1200 mm, valge/ tamm
Art.nr. 1613836
 • Reguleeritav kõrgus
 • Lihtne Skandinaavia disain
 • Kerge laminaatkattega tasapind
Konverentsilaud Modulus, el.regul., 2400x1200 mm, must/ must
Konverentsilaud Modulus, el.regul., 2400x1200 mm, must/ must
Art.nr. 1613814
 • Reguleeritav kõrgus
 • Lihtne Skandinaavia disain
 • Kerge laminaatkattega tasapind