• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Ruumisäästlik ruumi sisustamine

Ruumisäästlik ruumi sisustamine
Artikkel

Hästi planeeritud ning organiseeritud kontor on kasulik mitmes mõttes. Kõik vajalik on kiiresti leitav ja kappidesse sätitud arhiiv on ka silmale ilus vaadata. Rulooustega kapid on ruumisäästlikud, kuid samas võivad need olla abiks ka sisekujunduselementidena.  Kasutage ruumi mõistlikult ja sisustage see nii, et oleks ruumi nii liikumiseks kui ka arhiveerimiseks.


Valige õige kapp
Suured väljapoole avanevate ustega kapid võtavad palju ruumi, mis muudab nende kasutamise väikeses kontoris keeruliseks. Raamaturiiulid ja rulooustega kapid ei vaja kasutamiseks nii palju ruumi. Samas saab osadel rulooustega kappidel jätta mõned riiulid avatuna, kuhu paigutada tihedamini kasutuses olevaid kaustu.  Eriti kasulikud on ruumisäästlikud kapid ettevõtetes, kus on palju erinevaid pabereid ja dokumente, mida arhiveerida.


Kasutage seinapinda
Kui põrandapinda on vähe, siis võiks kasutada näiteks seinariiuleid, mis läbimõeldult paigutades võivad mõjuda vägagi effektselt. Kui on vaja silma all hoida erinevaid paberkandjal märkmeid, siis sobib selleks hästi magnetilise pinnaga tahvel. Soovi korral saab märkmeid kirjutada markeriga või kinnitada magnetiga.  Miks mitte kinnitada seina perfopaneel ning erinevad konksud, kuhu külge ripuda kontoritarvikuid ja väiksemaid esemeid.


Korrastage oma töölaud blanketilahtrite ja sahtlikapi abiga
Laud on koht, kuhu koguneb pabereid, pastakaid ja teisi väiksemaid esemeid. Lisades lauale blanketilahtrid, pliiatsitopsi ja märkmepaberihoidja ning laua alla sahtlikapi, saate lauale juurde vaba ruumi. Paigutage kõige enam kasutuses olevad esemed laua peale ning ülejäänud vajalikud asjad saab panna sahtlikappi, mis on alati käepärast kui vaja. Laua alla kinnitatuna on mõistlik kasutada arvutihoidjat – laua peal võtab arvuti palju ruumi ning põrandal võib see ette jääda ja kergemini tolmuseks saada.


Kasutage riiuli pinda targasti
Kui Teil on palju asju vaja mahutada väikesele pinnale, siis tuleks valida võimalikult kõrged riiulid, et laealune pind ei jääks kasutamata. Paigutage riiuliplaadid teie jaoks kõige optimaalsema kõrguse vahega, olenevalt asjadest mida soovite riiulitel hoida. Kõrgemate riiuliteni aitab ulatuda ratastaburet või väike kokkupandav redel.


Kokkupandav koosolekumööbel
Kui teie ettevõttes ei peeta igapäevaselt koosolekuid või koolitusi, siis ei ole vajadust ka eraldi koosolekuruumi jaoks. Kokkpandavate konverentsilaudade või toolidega saate vajadusel luua väikese koosolekuruumi otse kontorisse. Kui kohtumine on läbi, saab lauad ja toolid mugavalt kokku panna. Ladustamisel võtab kokkupandav mööbel märkimisväärselt vähem ruumi kui tavaline konverentsimööbel.

Eelpool mainitud tooted
Seinariiul Nomad, valge/ must
Seinariiul Nomad, valge/ must
Art.nr. 12015
  • Seinale kinnitatav
  • Lihtne paigaldada
  • Vastupidavast laminaatplaadist
Rulooustega kapp Studio, 440 x 1000 x 420 mm, hall raam, hallid uksed
Rulooustega kapp Studio, 440 x 1000 x 420 mm, hall raam, hallid uksed
Art.nr. 104551
  • Seatavad jalad
  • Keevitatud metallraam
  • Ruumisäästlikud ruloouksed