Klienditeenindus: 6000 270
Avatud: E-R 9.00 - 17.00
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Tooted A-Z

Milline laud on parim just sulle?

Parimad kontorilauad, vaatamata ametikohale
Artikkel

Erinevate kirjutuslaudade valik on tohutu. Kuid kuidas leida õige laud, mis lisaks meeldivale disainile sobiks ka töökoha ning -ülesannetega? Oma blogis toome välja erinevat tüüpi kontorilaudade eelised ning anname nõu, mida peaksid jälgima valiku langetamisel.

 

 

KAKS OLULIST KÜSIMUST


Kontorilaua taga veedetud aeg
Kui mitu tundi veedad keskmiselt töölaua taga? Kui selleks on tunnike või veidi rohkem, ei pea laud olema uhke ega suur. Siinkohal võib vabalt langetada valiku tuginedes vaid oma maitsele. Teisalt, kui töötad hommikust õhtuni oma kirjutuslaua taga, tuleb sul pöörata suuremat rõhku laua töötasapinna kujule, kvaliteedile, disainile ning funktsioonidele.

 

Lauaplaadi suurus
Mis on need esemed, mida soovid tööl hoida alati käeulatuses? Kui selleks on lauaarvuti ja/või sülearvuti, kontoritarbed ning mõned blankerilahtrid, siis peaksid valima suurema lauaplaadiga mudeli. Kui sul on tööks vaja vaid sülearvutit ning mõnda üksikut kirjatarvet, siis saad muidugi hakkama väiksema lauaga – nii jääb rohkem ruumi ka teistele sisustuselementidele.

 

 

DISAIN JA MATERJALID


Ristkülikukujulised kirjutuslauad
Ristkülikukujulised kirjutuslauad on ruumisäästlikud ning sageli kasutuses kontorites ja töökohtades, kus tuleb hakkama saada kitsamates oludes. Nende klassikaliste laudade eelis seisneb selles, et saad vaevata luua erinevaid paigutusi ning eraldada töökohti praktiliste vaheseinte abil.

 

Ergonoomilised nõgusad töötasapinnad
Ergonoomiliselt nõgusad lauaplaadid on suurepärane valik, kui soovid, et kõik oluline oleks alati mugavalt käeulatuses. Lauaplaadi nõgusus võimaldab liikuda töökohale võimalikult lähedale, mis tagab ergonoomilise kehaasendi ning hea toetuse kätele.

 

Nurgalauad
Nurgalauad või L-kujulised lauad sobivad ebatavalise planeeringuga ruumidesse või juhul, kui vaba pinda kipub puudu jääma. Hea lahendus ka siis, kui üks ruum täidab mitut funktsiooni, kuna nurgalauaga jääb rohkem vaba põrandapinda ilma, et peaks loobuma suurest töötasapinnast. Paiguta näiteks oma töökoha kõrvale lisalaud, et luua lahendus kiirete ja operatiivsete koosolekute läbiviimiseks.

 

Vali sobiv viimistlus
Vaatamata kontorilaua kujule ja suurusele on oluline leida ka meelepärane mudel, mis sobiks hästi ülejäänud sisekujundusega. Meie pakutavatel laudadel on vastupidava ning lihtsalt hooldatava laminaadiga kaetud töötasapinnad, mis on saadaval erineva viimistlusega – kask, pöök, tamm, hall, must või valge. Nii on imelihtne sisustada maitsekas ning harmoneeruv tööruum endale ja kolleegidele.

 

 

OMADUSED JA LISAVARUSTUS


Kõrguses reguleeritavad lauad
Istuv eluviis on üks tänapäeva suurtest terviseriskidest ning pikkade arvuti ees veedetud tööpäevade tulemus. Õnneks saab seda muuta mitmel viisil – näiteks võttes kasutusele kõrguses reguleeritavad lauad. Korrapärane asendi muutmine istuva ja püsti seisva vahel on suurepärane viis muuta oma keha aktiivsemaks ka töölaua taga. Samuti on kõrguses reguleeritavad lauad saadaval erineva viimistluse, suuruse ja kujuga – ning see on investeering oma heaollu.

 

Esipaneel
Esipaneel lihtsustab kontori sisustamist, kuna laud on ruumis paigutatav ükskõik kuhu, kasvõi toa keskele. See on eriti oluline näiteks avatud planeeringuga töökohtades. Esipaneel loob korras üldmulje, kuna varjab laua alla paigutatud sahtlikappi, paberikorvi, elektroonikat ning kaableid. Samuti tagab panel rohkem privaatsust.

 

Muu lisavarustus
Sahtlikapp olulistele dokumentidele, kaablirenn juhtmete korrastamiseks, madal lauasahtel, mis ei võta liigselt jalaruumi töölaua all, ergonoomiline käsivarre tugi, kuvarihoidik, lauamatt … Tutvu lähemalt meie lisatavarustuse valikuga ja võid kindel olla, et sinu töölaud saab olema täpselt selline, nagu seda soovid. Ära oota, tegutse kohe!

 

AJ Toodete sortimendist leiate parimad kontorilauad igale maitsele. Meie populaarsemad kontorimööbli sarjad Modulus, Flexus ja Nomad katavad ka kõige nõudlikumate kasutajate vajadused. Avatud planeeringuga ruumide privaatsus- ja müraprobleemile leiab lahenduse Zip vaheseinte abil, mis on nii praktilised kui ka ülimalt stiilsed sisekujunduselemendid.

 

Eelpool mainitud tooted
Kirjutuslaud Flexus, 1800 x 1200 mm, vasak, hall
Kirjutuslaud Flexus, 1800 x 1200 mm, vasak, hall
Art.nr. 149297
 • Kaks kaabliava
 • Hall raam
 • Kumer tööpind
Kaitsematt, 1200 x 1500 mm
Kaitsematt, 1200 x 1500 mm
Art.nr. 14090
 • Pehme ja vetruv pind
 • Vinüülvahust
 • Kõvadele põrandakatetele
Kirjutuslaud Nomad, el. Reguleeritav, valge, must
Kirjutuslaud Nomad, el. Reguleeritav, valge, must
Art.nr. 12013
 • Ruumisäästlik
 • Kõrguses reguleeritav
 • Vastupidavast laminaadist
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, T-raam, el.reg., must/ must
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, T-raam, el.reg., must/ must
Art.nr. 1610414
 • Kõrguses seatav
 • Takistusanduriga
 • Ergonoomiline
Kirjutuslaud Modulus 1600 x 1200 mm, T-raam, el. reg., hõbehall/ must
Kirjutuslaud Modulus 1600 x 1200 mm, T-raam, el. reg., hõbehall/ must
Art.nr. 1610924
 • Kõrguses seatav
 • Takistusanduriga
 • Suur lauapind
Laua vahesein Zip, 1600 x 650 mm, petroolsinine
Laua vahesein Zip, 1600 x 650 mm, petroolsinine
Art.nr. 129104
 • Mitu stiilset värvitooni
 • Klass A helisummutus
 • Luksuslik tekstiilkate