• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Kiirenda pakendamise protsessi õige pakkelaua abil

Pakkelaud Cargo
Artikkel

Hästi läbimõeldud paigutusega pakkelaud muudab pakendamise protsessi kiiremaks ja mugavamaks. Pakkimine on üsnagi füüsiline tegevus, milleks kasutatakse kindlaid töövõtteid ja asendeid. Tihtipeale ei saa me ise määrata, mis asendis pakkimise ajal oleme. Vältimaks ebamugavaid sundasendeid, mis võivad põhjustada tugevaid valusid õlgades ja seljas, on vaja hästi läbi mõelda kogu pakendamise protsess. Õige pakkelaud, kus kõik vajalik on käepärast, reguleeritav tool ja sobiv töökoha matt, mille peal on hea sisesta, on määrava tähtsusega. Anname häid näpunäiteid, mida silmas pidada pakketöödeks sobiva töökoha sisustamisel.


Vali pakkelaud vastavalt tööle
Kõrguses reguleeritav töölaud tuleb eriti kasuks, kui ühe laua taga töötab vahetustega mitu inimest. Vali piisavalt suur laud, mis mahutab pakendatavad kaubad. Sisseehitatud kuulrullikutega laud muudab kaupade pööramise ja pakkimise märkimisväärselt kiiremaks ja lihtsamaks. Väljatõmmatav madalam rullikutega laud sobib eriti hästi just raskemate või kõrgemate kaupade pakkimiseks. Tavakõrguses lauale on rasket pakki ebamugav tõsta ja kõrge kauba puhul peame liigselt pingutama, et pakendit ülevalt poolt kinnitada.

 

Lisa juurde sobivad lisatarvikud
Paljudele pakkelaudadele saab lisada sobivaid tarvikuid, mis on just sinu töö juures olulised, muutes töö kiiremaks ja ergonoomilisemaks. Näiteks saad pakkelaua juurde lisada tööriistapaneeli, mille külge kinnitada vajalikud pakkimistarvikud. Võid lisada ka lõikuri koos rullihoidikuga mullikile või lainepapi tarvis. Nii ei kuluta liigselt aega erinevate materjalide ja tarvikute otsimisele, lisaks ei pea rasket pakkematerjali üles-alla tõstma.
Hoia töölaua lähedal ka transportkäru, millele valmis pakid paigutada. Nii saab vältida pakkide liigset tõstmist ühest kohast teise - sobival ajal võib pakkidega käru ära viia ja uue tühja käru asemele tuua.

 

Vali õige matt
Pakkimine tähendab enamasti palju liikumist ja püsti seismist. Selleks, et jalad liigselt ei väsiks, peaks töölaua taga olema kindlasti spetsiaalne matt. Matt on pehmemat sorti, aga samas libisemiskindel ja vastupidav. Kõrgemat sorti matil on enamasti kaldus ääred, mis vähendavad komistamise ohtu. Hea oleks valida matt töölauast pikem – nii saab ümber laua erinevates tööasendites kindlalt mati peal seista.


Kasuta ergonoomilist tooli
Kindlasti on aeg-ajalt oluline teha tööd ka istudes, et seljale natukene puhkust anda. Selleks, et ka istuvas asendis oleks mugav tööd teha, on oluline, et igaüks saaks tooli enda järgi paika sättida. Vali töölaua ja tööasendite kõrguse järgi sobiv tool vajalike reguleerimisvõimalustega. Paljudel töötoolidel on võimalik lisaks kõrgusele reguleerida nii seljatoe kui istme kaldenurka ette- ja tahapoole. Pigem istuva loomuga pakketööde juures võib hea alternatiivina võib aeg-ajalt kasutada ka aktiivse istumise toole, mis tugevdavad seljalihaseid ja annavad kehale piisavalt liikumist, vältimaks lihaspingeid ja valusid.


Mõtle hoolikalt läbi, milliseid erinevaid pakendeid töö juures pakite ja mida selleks kasutate. Selgelt paika pandud pakkeprotsess lihtsustab sobiva töökoha planeerimist ja sisutamist.

Eelpool mainitud tooted
Teibihoidja, 50 mm, summutajaga
Teibihoidja, 50 mm, summutajaga
Art.nr. 26352
 • Mugav käepide
 • Summutajaga
 • Ideaalne pakketöödeks
Töölaud Cargo, 1600 x 750 mm, valge laminaat/ hall raam
Töölaud Cargo, 1600 x 750 mm, valge laminaat/ hall raam
Art.nr. 202039
 • Manuaalselt kõrguses seatav raam
 • Vastupidav laminaadist pind
 • Stabiilne ning töökindel
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Art.nr. 202138
 • Lisa töötasapind
 • Ideaalne suurematele kaupadele
 • Paindlik hoiustamise lahendus