• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Milline on atraktiivne aktiivne kontor?

Milline on atraktiivne aktiivne kontor?
Artikkel

Esiteks: Mis on aktiivne kontor? Meie silmis on aktiivne kontor see, mis on sisustatud mõeldes töötajatele. Kontoris on mööbel, mis paneb töötajad liikuma ja võimaldab lihtsasti vahetada tööasendeid.  Sisustus ise aitab kaasa sellele, et kõigil oleks kontoris hea tööd teha ja viibida, ka näiteks tööpäeva järgsetel ühisüritustel. Nii lihtne see ongi.

 

Ole aktiivne ka kontoris
Kehale on parim olla liikumises, ja seda mitte ainult treeningu ajal, vaid ka kontoris töölaua taga. Aina enam tuleb juurde erinevaid võimalusi, kuidas muuta kontoris töötamine aktiivsemaks ja organismile sobivamaks. Aktiivse kontori kategooriast leiad näiteks kõrguses reguleeritavad lauad, tasakaalutoolid, pilates pallid ja pehmed matid, et seistes jalgadel valus ei oleks. Kõik selleks, et aidata Sul olla töölaua taga aktiivne ja ennast liigutada nii, et tunneksid end hästi ja värskena.

 

Teed tööd nii istudes kui seistes
Kõrguses reguleeritava lauaga on Sul võimalik muuta oma tööasendit, istuvast seisvaks ja vastupidi, nii tihti, kui soovid. Selleks ajaks, kui teed tööd istudes, vajad kontoritooli, mille saad sättida just enda järgi paika – kõrgus, istme sügavus, kiikumise võimalus jne. Huvitav lisavõimalus, mida tihtipeale kahe silma vahele jäetakse, on aktiivse istumise toolid. Kõrguses reguleeritav laud võimaldab teha tööd erinevatel kõrgustel, mistõttu sobivad sinna juurde väga hästi erinevad aktiivse istumise toolid – alt kumera äärega taburet, pilates pall või hoopiski sadultool. Kõik selleks, et saaksid ennast liigutada ja teha tööd erinevates asendites. Sealjuures, ise liigset pingutust tundmata, kulutad rohkem kaloreid, paraneb kehahoiak ning väheneb oht selja- ja lihasvaludele. Mida enamat võiks soovida :)

 

Seismine aitab tugevdada seljalihaseid, parandab vereringet ja elavdab mõttetööd. Hea lisa seisva töökoha juurde on ergonoomiline matt, mis on pehme ja aitab vähendada pinget jalgades ning põlvedes. Kui soovid esitada endale väikese väljakutse, siis kasuta aeg-ajalt hoopis tasakaalulauda. Üks mõnus aktiivne puhkepaus või töösessioon, mille käigus treenind tasakaalu ning samas puusa- ja jalalihaseid, põletades pea kaks korda rohkem kaloreid kui istuvas asendis töötades.

 

Rohkem aktiivseid koosolekuid
Kõrguses reguleeritav koosolekulaud annab võimaluse muuta koosolekud elavaks ja aktiivsemaks. Uuringud näitavad, et seistes töötab meie aju kiiremini ja oleme loomingulisemad. Samas suudame rohkem keskenduda ja teeme paremini koostööd, mis muudab koosolekud lühemaks ja tulemuslikumaks. Kui koosolek läheb siiski pikemaks ja tekib vajadus istuda, siis saab laua alla lasta ja mõnusalt toolile nõjatuda.

 

Muutu atraktiivseks tööandjaks
Aktiivses kontoris on mugav ja iseenesest mõistetav teha tööd erinevates tööasendites. Erinevad aktiivse istumise võimalused parandavad kehahoiakut, tugevdavad erinevaid lihasgruppe ja panevad mõtte paremini tööle. Pikas perspektiivis võttes – töötajad liiguvad rohkem, on tervemad ning lisaks töötavad ühtsema meeskonnana oma suurepäraste ideede elluviimisel. Sealjuures muutub aktiivne kontor samaaegselt ka atraktiivseks kontoriks, kus kõik hea meelega tööd teeks.


Kõik erinevad tegurid on tegelikult omavahel seotud. Hästi planeeritud töökoht muudab tööl käimise lõbusaks. Töökoht peegeldab seda, milline on ettevõtte ja seal töötavad inimesed ning kuhu soovitakse koos jõuda. Muuteks tööruumid atraktiivseks oma töötajatele, tõmbad ligi ka uusi andekaid ja uuendusmeelseid inimesi, kes tahavad olla osa sellest mõnusast töökeskkonnast ja ägedast kollektiivist.

Eelpool mainitud tooted
Istepall Corbridge, Ø 750 mm, tumehall
Istepall Corbridge, Ø 750 mm, tumehall
Art.nr. 253242
  • Treenib lihaseid
  • Tagab parema rühi
  • Stimuleerib vereringlust
Tasakaaluplaat Back App
Tasakaaluplaat Back App
Art.nr. 14163
  • Parandab tasakaalu
  • Treenib selja- ja jalalihaseid
  • Aitab saavutada parema rühi