• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Mida tugevam on meeskond, seda tulemuslikum on töö

Mida tugevam meeskond, seda tulemuslikum töö
Artikkel

Aastas veedame me umbes 1800 tundi oma ajast  tööl –rõõmsameelsed töötajad loovad meeldiva töökeskkonna, mis aitab meeskonnal tulemusi paremini saavutada.  Uurimus näitab, et positiivse suhtumisega töötajad on loomingulisemad ja innovatiivsemad -  see mõjutab nii ettevõtte edu kui ka suhteid eraelus. Camilla Saarinen, kes töötab ettevõttes Quentia töösuhete konsultandi ning mentorina, annab häid nõuandeid kuidas ettevõtted saavad aidata kaasa meeldiva töökeskkonna kujundamisele.

 

Kuidas parandada ettevõttesiseseid kollegide vahelisi suhteid
- Kirjutamise asemel proovida töökaaslasega ka personaalselt suhelda. Kui see osutub suure vahemaa tõttu võimatuks, siis võiks proovida skype kõnesid, ütleb Camilla.
Meeskonnatunde kasvatamiseks korraldatavad töövälised üritused mõjuvad motiveerivalt . On erinevaid tegevusi ja  ülesandeid, mida lahendades kasvab üksteisemõistmine. Ühtsem meeskond suudab kiiremini ja paremini lahendada tekkivaid probleeme. Samas tuleks silmas pidada seda, et kõik töötajad ei pruugi olla huvitatud töövälistest üritustest. Sellisel juhul tuleks arvestada nende sooviga mitte osaleda, sest kohustuslik osalemine võib töötajates tekitada stressi ja vastumeelt.

 

Vältige puhkepausidel tööjuttu
Töökeskkonnas mõjuvad  motiveerivalt ühised koosolekud ja kohvipausid. Koosolekutel saab ühiselt arutada erinevaid suuremaid plaane, millesse kogu meeskond kaasatud on. Samas tuleks leida aega ka väikeste puhkepauside jaoks, sest kohvilauas on inimesed vabamad ning see aitab kaasa lennukate ideede tekkimisele, mida hiljem töös rakendada saab.
-Camilla soovitab otsest “tööjuttu” vältida, sest vahest on vaja väike paus teha selleks, et hiljem suurema jõuga jälle tööle keskenduda.


Tundke huvi oma töökaaslaste vastu
Meeskonnatunnet ei saa kasvatada vaid väljaspool tööaega lõbusalt aega veetes. Väga suur roll on ka sellel, kuidas töökaaslased omavahel igapäevaselt suhtlevad.
– Tundke huvi selle vastu, kuidas teie kollegidel läheb. Ärge eeldage alati, et teate kõike või teil ei ole millestki rääkida. Camilla soovitab huvi tunda ka selle vastu, kuidas töökaaslastel läheb ning kuidas nad ennast tunnevad, eriti kui on näiteks palju tööd või kriitilised tähtajad.
Kui tunneme huvi oma kolleegide vastu ja kuulame neid ära, siis mõistame neid paremini.  Alati ei peagi pakkuma lahendust selleks, et aidata, vahest piisab vaid kuulamisest. Tuleb ette päevi, kus kõik ei lähe nii nagu vaja ja on hea, kui sellest saab kellegagi rääkida.

Eelpool mainitud tooted
Kontoritool Stirling, kõrge seljatugi, must kangas
Kontoritool Stirling, kõrge seljatugi, must kangas
Art.nr. 121771
 • Seatav peatugi
 • Reguleeritavad käetoed
 • Sünkroonmehhanism
Kirjutuslaud Modulus 1600 x 1200 mm, T-raam, el. reg., valge/ valge
Kirjutuslaud Modulus 1600 x 1200 mm, T-raam, el. reg., valge/ valge
Art.nr. 1610933
 • Kõrguses seatav
 • Takistusanduriga
 • Suur lauapind
Vahesein Zip, lauale, 1600 x 650 mm, roheline
Vahesein Zip, lauale, 1600 x 650 mm, roheline
Art.nr. 129764
 • Saadaval erinevad mudelid
 • Klass A helisummutus
 • Eksklusiivne villa-taoline kate
- Seadke ühised eesmärgid ning töövõtted, kuidas neid eesmärke saavutada.
Camilla Saarinen
Camilla Saarinen Töösuhete konsultant ja mentor ettevõttes Quentia