• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Erinevad tööasendid - sama tõhus kui maraton!

KASUTAGE ERINEVAID TÖÖASENDEID
Artikkel

Chesteri ülikooli uurijad jõudsid järeldusele, et oluline on töötada ka püstises asendis kuna seistes töötades kulutab inimene minutis 0,7 kalorit rohkem kui istudes. Arvate, et seda ei ole palju? Kui te näiteks kaalute 75kg, siis selline täiendav kalorite põletamine on võrdne sellega, kui joosta aasta jooksul kuus maratoni kokku.

Ergonoomiline kontorimööbel nagu näiteks reguleeritava kõrgusega lauad on päev-päevalt populaarsust kogumas nii kodu kui ka tavalistes kontorites.

Reguleeritava kõrgusega lauad annavad liikumisvabaduse sinu kehale. Nende laudadega on võimalik töötada istudes kui ka seistes. Püstises asendis töötades kulutab inimene minutis 0,7 kalorit rohkem kui istudes, see aitab meil mõista, miks on oluline päeva jooksul oma tööasendeid muuta. Lisaks sellele, istuvas asendis töötamine tekitab riski südame-veresoonkonna haigustele.

Töötades istuvas asendis on lihtne sattuda mugavustsooni ning on lihtsam tekitada ülekoormust teatud lihastele. Seetõttu on oluline päeva jooksul oma tööasendeid muuta, sõnab Gitte Krantz, kes on Halmstadi Amaduskliinikumi terapeut. Lisaks sellele on oluline oma keha ja lihaseid liigutada kuna see aitab leevendada stressi.

Kõike seda arvesse võttes on see tegelikult iseenesestmõistetav ning lihtne. Lihtsalt tuleb endale meelde tuletada, et oluline on päeva jooksul oma keha asendit muuta, olgu need kasvõi väikesed keha liikumised- see on kindlasti sulle kasulik!

Alusta sellest, et muuda oma tavalist käitumist, pööra tähelepanu oma kehaasenditele ning erinevate tööasendite kasutamisele igapäevaelus.

Muuda oma tööasendeid vahelduvalt püsti ja istudes töötades. Lisaks sellele ära unusta päevas ka mõnel korral oma keha täielikult sirutada ning lõdvaks lasta. Me tihti kasutame samu asendeid töötades, oluline on ka neid aegajalt muuta. Liigutage näiteks oma printerinurka või kohvimasinat oma töölauast kaugemale, nii olete sunnitud end päevas rohkem liigutama!


Kõrguses reguleeritavad lauad
Flexus kontorilaud

Eelpool mainitud tooted
Kirjutuslaud Nomad, el. Reguleeritav, valge, must
Kirjutuslaud Nomad, el. Reguleeritav, valge, must
Art.nr. 12013
  • Ruumisäästlik
  • Kõrguses reguleeritav
  • Vastupidavast laminaadist