• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Kaheksa viisi, kuidas töisel suveajal suverõõmudest osa saada

Kaheksa viisi, kuidas töisel suveajal suverõõmudest osa saada
Artikkel

Kas oled terve suve töine? Kas kardad, et ilusad suveilmad mööduvad nii, et Sina neid ei näe? Ära muretse – osav planeerimine ja mõned väikesed nipid ning saad siiski tööd teha ja suve nautida. Pakume välja kaheksa lihtsat moodust, mis aitavad luua mõnusa suvemeeleolu.

1. Otsi välja kokkupandavad toolid
Hoidke töökohas käepärast mõned kokkupandavad toolid, mida töötajad saavad endaga lõunapausi ajal kaasa võtta. Kui lähedal on park või sisehoov ja päike paistab, siis on mõnus lõunatada õues omavahel juttu ajades ja ilusat ilma nautides.


2. Jaluta või sõida tööle rattaga
Kas elad töökohale lähedal ja saaksid planeerida hommikusse piisavalt aega, et minna tööle jalgsi või rattaga? Võimaluse korral naudi hommikust ilusat ilma, värsket õhku ja samal ajal aita organismil tööpäevaks üles ärgata.


3. Ärka varem
Suvel on päev pikem ja hakkab varem – kasuta seda ära ning ärka ka ise varem. Ärgates suvel varem saad teha neid tegevusi, milleks tööpäeva lõpus enam aega või jaksu ei ole. Käi jooksmas, naudi pikka rahulikku hommikueinet ja loe raamatut. Miks mitte alustada võimaluse korral tööpäeva varem, et õhtul ka varem lõpetada.


4. Võtke koos kolleegidega ette meeldiv suvine tegevus
Kasuta võimalust ja võta kolleegidega ette mõni tore suvine tegevus, mida koos nautida saaksite. Tehke üks korralik grillipidu, välikohvikute külastuse õhtu või kasvõi mõnus jäätisepaus õues päikese käes.


5. Pane kokku suvine playlist
Paljud meist töötavad paremini, kui taustaks mängib hea muusika. Koosta meeldivatest suvehittidest enda playlist, mida töö juures kõrvaklappidest kuulata. Annab energiat ja hoiab ka meeleolu üleval.


6. Hoia rannakott igaks juhuks pakituna valmis
Paki kotti rätik, päikesekreem, päevitusriided ja muu tarvilik juhuks, kui pärast tööpäeva on võimalus kohe vaba aega nautima minna. Kui liigud autoga, siis saab koti jätta autosse, teine võimalus on hoida kotti töö juures kapis ja ilusa ilmaga saad kotiga töölt otse randa minna.


7. Kutsu kollegid puhkepausi ajal mängima
Ilusa ilmaga on hea teha kolleegidega koos üks lendava taldriku mäng või sulgpalli turniir. Miks mitte õhtupoolikul rannas ka väike jalgplallimäng ette võtta. Saate nautida koos suveilma ja samas treenida meeskonnatööd.


8. Korralda piknikuid
Asenda oma tavalised tööpäeva lõunad mõnusa piknikuga rohelisel murul. Lõuna ei pea alati olema eine kallis välirestoranis, vaid piisab ka piknikulinast ning värskest lõunaeinest, mille kodust kaasa võtad. Värkse õhk, päike ja pingevaba õhkkond aitab patareisid laadida ja ülejäänud tööpäev möödub tegusamalt ja kiiremalt.
 

Eelpool mainitud tooted
Rattahoidja, 1320 x 330 x 250 mm
Rattahoidja, 1320 x 330 x 250 mm
Art.nr. 20241
  • Kasutatav mõlemast küljest
  • Fikseeritav pinna külge
  • Galvaniseeritud
Lisatool Paisley, must
Lisatool Paisley, must
Art.nr. 116392
  • Praktiline
  • Kokkupandav
  • Ruumisäästlik