• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Heade harjumustega uude aastasse!

Heade harjumustega uude aastasse!
Artikkel

Uus aasta – uued lubadused! Paljudel meist on kombeks anda uue aasta alguses lubadused, millest kogu aasta vältel proovime kinni pidada. Tihtipeale on ambitsioonid nii suured, et lubadused nagu “põnevad ettevõtmised”, “uued saavutused” ja “tervislikum eluviis” tunduvad mõne aja pärast raskesti kättesaadavad ning lööme kogu üritusele käega. Parem anda väiksemad lubadused, mida on lihtsam täita. Kui aga erinevaid väiksemaid lubadusi järgida, saame hakkama ühe suure väljakutsega.
Anname 6 lihtsat nõuannet, millega muuta uue aasta algus tervislikumaks

 

Kõnni rohkem
Proovi teha päeva jooksul vähemalt üks jalutuskäik. Olgu see näiteks osaline teekond tööle, lõunale või poodi minekust. Proovige töökaaslastega “räägi ja kõnni” kohtumisi. See sobib väga hästi väiksema grupiga pingevabamateks aruteludeks. Värske õhk annab energiat ja soosib loomingulist mõtlemist.


Vali aktiivne kontorimööbel
Lisa oma klassikalisele töötoolile juurde aktiivse istumise tool või tasakaalupall. Aktiivselt istudes aktiveeruvad erinevad lihased, et hoida tasakaalu. Tänu sellele paraneb rüht ja vähenevad selja- ning kaelavalud. Asenda tavaline kontorilaud kõrguses reguleeritava lauaga, nii saad teha tööd nii istudes kui ka seistes. Töö asendi vahetamine mõjub hästi kehahoiakule, aktiveerib vereringet ja ainevahetust ning elavdab mõttetööd.


Mõtle läbi päeva söögikorrad
Ära unusta, et veresuhkru tase mõjutab meie enesetunnet ja tervist. Selleks, et meil oleks jõudu terveks päevaks tuleb tööpäeva jooksul lisaks lõunapausile teha väikesed tervislikud suupistepausid. Paki juba eelmisel õhtul järgnevaks päevaks suupisted õigete koguste kaupa ära. Hommikul saab kõik vajaliku kiiresti kaasa panna ning töö juures ei ole juhuslikku näksimist.


Käi võimalusel trepist
Suured saavutused koosnevad väikestest otsustest. Kui on valida trepi või lifti vahel, siis vali trepp. Kasutades tööle minnes treppi, oled kohale jõudes energiat täis ja aju on valmis tööd tegema. Pikemas perspektiivis treenid erinevaid lihaseid, elavdad vereringet ning saad päeva jooksul rohkem aktiivselt liikuda. Kõik see annab jõudu organismile – püsid tervem ja jaksad rohkem.


Ära unusta vett

Vee joomine aitab paremini keskenduda. Kas Sul on raske arvestada, kui palju vett joonud oled? Kasuta joogipudelit ning võta eesmärgiks juua päeva jooksul ära kindel kogus vett. Jaota kogus päeva peale ära ja võta eesmärgiks näiteks lõuna ajaks ära juua üks pudelitäis vett. Jaotus tee vastavalt oma pudeli suurusele ja päevasele eesmärgile. Kui kipud unustama, et pead vett jooma, siis lae telefoni alla äpp, mis tuletab Sulle meelde, millal oleks aeg vett juua.


Tee töö juures trenni
Tööl ei ole jõusaali? Ei ole hullu, looge kollektiiviga väike eraldi nurgake, kus on võimalik teha lihtsamaid sirutus- ja painutus harjutusi. Selleks läheb vaja vaid paari võimalemismatti. Soovi korral lisage juurde ka näiteks lauatennise, -hoki või –jalgpalli laud. Nii saate töökaaslastega koos teha ühise pausi, ennast liigutada ning vabalt suhelda. Paraneb nii füüsiline vorm kui meeskonna ühtsus.

Eelpool mainitud tooted
Tasakaalutaburet Up, must
Tasakaalutaburet Up, must
Art.nr. 234721
  • Treenib keha
  • Unikaalne disain
  • Reguleeritav kõrgus
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, T-raam, el.reg., must/ must
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, T-raam, el.reg., must/ must
Art.nr. 1610414
  • Kõrguses seatav
  • Takistusanduriga
  • Ergonoomiline

Märksõnad: