• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Hästi sisustatud kontor- suurepärane atmosfäär!

Hästi sisustatud kontor
Artikkel

Kohvipausid aitavad inimestel olla produktiivsemad- ja see ei ole ainult tänu kofeiinile. Uuringu läbiviinud konsultatsiooni ja uuringute firma Kairos Future, leidis, et firmad, kus on ruumi, et pauside ajal kolleegidega suhelda ning sotsialiseeruda, tagavad kontoris parema atmosfääri ning see aitab töötajatel olla rohkem loovam, ütleb psüholoog Niklas Laninge.

Niklas Laninge annab loenguid ning juhib treeningprogramme, mis hõlmavad loomingulisust ja tarbijakäitumist ning inimese psühholoogiat, kuidas teha otsuseid. Lisaks sellele on Laninge kiidetud firma, Psyhology Factory, üks loojatest.

“Kui teeme uuringuid loomingulisuse kohta, räägime me palju kuidas perspektiive teistega koos muuta ning inimesed saavad ise lahenduste otsimisel kaasa rääkida. Uuring näitab, et heterogeensed tiimid on palju loomingulisemad kui homogeensed ning nad on ka üleüldiselt palju effektiivsemad töötajad ”, ütleb ta.

Uued perspektiivid suurendavad loovust

Uuringud näitavad, et inimeste omavaheline suhtlus tööl on väga oluline. Erinevad mõtted ning lähenemisnurgad aitavad kaasa loovamale mõtlemisele. Võti sotsialiseerumisele on loomulik suhtluskeskkond. Saame tuua näite Steve Jobsi mõtlemisest, kui ta ühines Pixariga. Ta paigutas kõik vajaliku kontori kesksesse paika, et inimesed peaksid vajalike asjade jaoks end liigutama ja teistega suhtlema, nii said ka erinevad osakonnad omavahel suhelda. “ Inimesed on laisad ning harjuvad ruttu oma mugavustsooniga”.

Pikemas perspektiivis on väikesed pausid väga vajalikud

Kahjuks peab tõdema, et paljudes töökohtades ei pöörata tähelepanu meeskonna sotsialiseerumisele ning ei võeta uuringuid arvesse.

”Ettevõtted tahavad olla efektiivsed ning seetõttu soovivad näha tulemusi koheselt. On vähe juhatajaid, kes ütlevad näiteks: “ Laseme telefonidel heliseda ja mängime ise hoopis lauatennist”, suuresplaanis on aga hea teha värskendavaid pause, mida tõestavad ka uuringud”, ütleb Niklas Laninge. Väikesed pausid on selleks, et inimesed saaksid puhata ning end pisut ka liigutada. Pikalt ühes asendis töötamine ja istumine ei ole hea meie kehale, seda mainisime ka artiklis, mis rääkis meie reguleeritavate kõrgusega laudadest.

Tegelikult on kasulik hetkeks mõelda sellele, mis võiks parandada teie kontori atmosfääri. Meil kõigil on ettekujutus, milline on ühe tavalise kontori stereotüüp. Kontorilauad, toolid, sahtlikapid- kõik ei pea olema rivis nagu seda tavaliselt ettekujutatakse. “Google on tavaliselt üks parimaid kohti inspiratsiooni ammutamiseks, kuidas kujundada teistsugust kontorit. Miks mitte katsetada erinevat kontorimööblit ja teha kontorid elavamaks, rõõmsamaks ning huvitavamaks! Te võite isegi paigutada kohviruumi keset kontorit, et inimesed omavahel rohkem suhelda saaksid!” sõnab Niklas.

Eelpool mainitud tooted
Baarilaud Nina, kokkupandav, Ø 700 mm, galv./ hall
Baarilaud Nina, kokkupandav, Ø 700 mm, galv./ hall
Art.nr. 152541
  • Vastupidav plastikust lauaplaat
  • Kokkupandav
  • Nii sise- kui ka välitingimustesse
Baaritool Juno, roheline
Baaritool Juno, roheline
Art.nr. 361258
  • Lai iste
  • Kõrgläikega plastik
  • Kaasaegne ja värvikas