• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Flexus – klassikalises stiilis kontorimööbli seeria

Flexus – klassikalises stiilis kontorimööbli seeria
Artikkel

Kas otsid klassikalist, mitmekülgset ja samas taskukohast kontorimööblit? Flexus kontorimööbli seeria on Sulle just õige! Flexus seerias on palju erinevaid mudeleid, millega saab sisustada kõik kontori- ja koosolekuruumid. Mööbel valmistatakse AJ´i oma tehastes, mis võimaldab meil hoida väga hea hinna- ja kvaliteedi suhet läbi kogu seeria.


Populaarsesse Flexus seeriasse kuuluvad erineva kujuga fikseeritud ja reguleeritava kõrgusega lauad, konverentsilauad ja laias valikus kontorikappe ning riiuleid. Kõik vajalik selleks, et sisustada nii väiksemat kabinetti kui ka suurt avatud kontorit. Mööbel on valmistatud vastupidavast ja samas lihtsasti puhastatavast laminaadist, mis on saadaval kolmes värvitoonis – klientide lemmik pöök, valge ja tumehall. Jalad on valmistatud metallist ning värvitud tagasihoidlikku tumehalli tooni.


Sobivad kapid ja riiulid olenemata ruumi suurusest
Kas vajad vaid väikest sahtlikappi laua alla või pika seina jagu erinevas kõrguses riiuleid, et sisustada huvitavalt suur kontoriruum? Flexus seerias on olemas kõik vajalik ning lisaks saad ka ise erinevate moodulitega mängida ja luua huvitav lõpplahendus.

Omavahel saab kombineerida erinevas kõrguses riiuleid, lisades juurde erinevas värvitoonis suuremaid ja väiksemaid uksi. Nii saab kokku avatud ja suletud riiulitest huvitava lõpptulemuse. Kõik, mis peab peidus olema, on uste taga ning kõik, mida tahad näidata, on avatud riiulite peal väljas.


Kui sul on vaja väiksemasse ruumi mahutada palju kappe, siis heaks valikuks on lükandustega kapid, mida saab samuti erinevates värvikombinatsioonides ja suurustes.
Kõik kappide ja riiulite küljed, kaasa arvatud tagasein, on viimistletud laminaadiga, mis tähendab, et mööblit saab paigutada ka ruumi keskele. Sahtlikapid ja lükandustega kapid on lukustatavad, et kapi sisu ei oleks kõigile kättesaadav.


Taskukohased kontori- ja konverentsilauad
Flexus seerias on olemas nii klassikalised kui ka ergonoomilised kõrguses reguleeritavad lauad, millega saab oma tööpäeva muuta aktiivsemaks ja ergastada mõttetööd.


Kõikidel laudadel on laminaatkattega lauaplaat, mille mõlemas küljes on kaabliavad, et vähendada juhtmetest tekkivat segadust laual. Võimalik on valida lauaplaadi suurust ja kuju – erinevas pikkuses nurgalauad ja ristkülikukujulised lauad.  Klassikalistel laudadel on ees ka esipaneel.


Koosolekulauda on võimalik luua täpselt nii suurt kui vaja. Lisades põhilaua juurde soovitud koguses vahelaudasid, saab kokku panna soovitud koosolekulaua. Kui tundub, et laud jääb liiga väikeseks, saab juurde lisada veel mõne vahelaua. Kui aga tundub, et laud on liiga pikk, siis saab vahelaua eemaldada ja vajadusel hiljem jälle tagasi panna.


Täielik kontroll tootmisprotsessi üle
Flexus seeria mööbel valmistatakse AJ Furniture Factory´is Poolas. Tänu sellele saame kontrollida kogu protsessi alates projekteerimisest ja tootmisest kuni pakendamise ning logistikani. Oma tehastes järgime hoolikalt keskkonnasäästlikkust. See võimaldab meil olla kindlad , et tooted on kõrge kvaliteediga ning nende soodne hind ei kahjusta keskkonda.
 

Eelpool mainitud tooted
Kirjutuslaud Flexus, el.reg., 1200 x 800 mm, pöök
Kirjutuslaud Flexus, el.reg., 1200 x 800 mm, pöök
Art.nr. 152801
  • Elektriliselt kõrguses reguleeritav
  • Sirge lauaplaat
  • Töökõrgus 700-1170 mm
Riiul Flexus, 1725 x 760 x 415 mm, hall
Riiul Flexus, 1725 x 760 x 415 mm, hall
Art.nr. 149787
  • Kolmes värvitoonis
  • Vastupidav laminaat
  • Võimalik paigaldada uksed