• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Combo – töölauad ja riiulid karmimasse keskkonda

Combo – töölauad ja riiulid karmimasse keskkonda
Artikkel

Tutvustame Combo seeriat – riiulid ja töölauad, mis sobivad ka karmimasse töökeskkonda. Selle seeria erinevad mudelid on omavahel suurepäraselt kombineeritavad, sellest pärineb ka nimi Combo. Töölaua kõrvale saab paigutada erinevaid riiuleid nii, et töötasapind oleks riiulitasapinnaga täpselt ühel kõrgusel.


Töökodades, ladudes ja tööstuses on funktsionaalne töökeskkond eriti oluline. Tähtis sealjuures on ka see, et sisustus sobiks sinna keskkonda ja oleks vastupidav. Combo seeria on loodud pidades silmas just neid nõudmisi.


Raam on valmistatud pulbervärvitud metallist, millel on plastikust alusjalad ja ülemised postikaitsed. Nii saab kaitsta põrandat kriimustuste eest. Raami kokkupanek on kiire ja lihtne. Ainuke vajalik tööriist on kummihaamer, ei ühtegi kruvi ega polti. Riiulipostidel on kohad plaatide kinnitamiseks iga 38 mm tagant. Ise saab määrata kui kõrgele ja kui tihedalt riiuleid paigutada.


Vali lisavarustus, mis muudab töö tegemise mugavamaks
Combo seerias on valik erinevatest praktilistest lisatarvikutest, mida saab kasutada nii töölaudade kui ka riiulite juures. Näiteks LED valgustit saab kasutada nii tööpinna valgustamiseks, aga ka riiulile, et varuosade koodid oleksid kergesti loetavad. Olemas on nii riputusrööpad plastkarpidele kui ka perfopaneelid tööriistakonksude kinnitamiseks. Ikka selleks, et kõik vajalik oleks käepärast ja lihtsasti leitav.


Kombineeri parim riiulisüsteem
Riiulid on kandejõuga 500 -700 kg /riiuliplaat, et saaksid paigutada sinna kõik suured kaubad ja seadmed, mida alustel hoida ei saa. Puitlaastplaadist riiuliplaadid toetuvad metallraamile, millel on ka plaadi all keskel tugitalad. Puitkiudplaat ei kriimusta ega kahjusta riiulil hoiustatavaid asju.
Riiulisüsteem on üles ehitatud nii, et see ei vaja stabiilsuseks külgtugesid ega tagumist tugiristi. See tähendab, et riiulid saab paigutada ka ruumi keskele ja seal hoiustatavatele asjadele on ligipääs igast küljest.  Kui soovid, saad muuta ühe riiuliplaadi hoopiski töölauaks – komplekteerida vajalikud osad kokku üleval, all ja kõrval asetsevatest riiulitest ning teostada vajalik montaaž kohe kohapeal.


Vali töötasapind vastavalt töö iseloomule
Combo töölauad on saadaval puitlaastplaadist ja tammeparketist lauaplaadiga, et saaksid valida sellise laua nagu Sinu tööks vajalik on. Tammeparketist lauaplaat on vastupidavam ja sobib näiteks metallitöödeks ja raskekaupade monteerimiseks. Puitkiudplaadist lauaplaat on soodasam, selle pealispind on pehmem ja sobib näiteks kergemate elementide montaažiks või pakendamiseks.


Muuda valmis komplekt oma erilahenduseks
Parim variant on valida juba valmis olevate riiulikomplektide ja laudade vahel ning paigutada sinna juurde sobivad lisatarvikud. Leides sobiva kõrguse ja sügavusega riiuli saad sinna juurde lisada vajadusel veel riiuleid, tööriistapaneele või plastkaste. Töölaua juurde saab paigutada kõiki samasid lisatarvikuid, mis riiuli juurde. Komplektid on alati parema hinnaga kui kõi komponendid eraldi. Täiendades olemasolevat riiulit ja lauda, ei kuluta sa liigselt aega, et välja mõelda baaslahendust, mis igal juhul olemas peab olema. Saad sobiva lõpptulemuse kiiremini ja soodsamalt.
 

Eelpool mainitud tooted
Riiul Combo, 1980 x 1840 x 470 mm
Riiul Combo, 1980 x 1840 x 470 mm
Art.nr. 276152
 • Mahukad riiulitasapinnad
 • Suure kandevõimega
 • Robustne ja stabiilne
Combo riiul 40 karbiga, 1980 x 1840 x 775 mm
Combo riiul 40 karbiga, 1980 x 1840 x 775 mm
Art.nr. 228522
 • Kahepoolne riiulisüsteem
 • Seatavad riiulitasapinnad
 • Ei vaja kruve
Riiul Combo, 1840 x 470 x 1530 mm
Riiul Combo, 1840 x 470 x 1530 mm
Art.nr. 281202
 • Mahukad riiulitasapinnad
 • Suure kandevõimega
 • Robustne ja stabiilne