• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Taga oma kehale füüsiline koormus ka töölaua taga

Aktiivne tööelu
Artikkel

Paljud meist seavad endale kõrged ambitsioonid, kui teemaks on hea füüsilise vormi saavutamine. Seda eriti uue aasta alguses või enne suve. Reaalsusel on aga kombeks meie teele takistusi veeretada ning iseendaga kvaliteetaja veetmine võib osutuda arvatust keerulisemaks. Õnneks on võimalik saavutada piisav füüsiline koormus ka igapäevaselt töölaua taga. Kõik, mida selleks vajate, on nutikas mööbel ja pisut sihikindlust!

 


Mööbel mis innustab liikuma
Alustades mööblist, siis saavutame tulemusi keskendudes teatud toodetele. Kõrguses reguleeritava töölauaga saate treenida lihaseid seistes osa tööpäevast püsti. Lisaks paraneb vereringe ning keha põletab rohkem kaloreid. Suurema koormuse ja tõhusama lihastreeningu tagab seismine tasakaaluplaadil. Vahetades regulaarselt klassikaline kontoritooli sadultooli või tasakaalupalli vastu, aktiveeruvad teie kõhu- ja seljalihased ning paraneb rüht. Ja seda ilma, et te isegi märkaks liigset pingutust!

 

Igapäevast aktiivsust tõstvad lahendused
Kui soovite olla veelgi aktiivsem, võtke kasutusele isteratas või käimislint, mida saab hõlpsalt jagada kolleegidega. Liikuge pool tundi hommikul ja sama palju pärast lõunat, mis tagab kehale tunni igapäevast treeningut, tehes head nii kehale kui ka vaimule. Vereringlus kiireneb ja kehaline aktiivsus tagab südamele kerge koormuse ilma, et hakkaks liiga palav või ebamugav. Enamgi veel, kogu ettevõte tervikuna saab kasu aktiivsemast töökultuurist, kuna on teada, et liikumine suurendab loovust ning õpivõimekust- ja rõõmu.

 

Lihtsad harjumused, mis suurendavad füüsilist koormust
Isegi, kui teil puudub ligipääs mainitud toodetele, on võimalik saavutada piisav igapäevane koormus. Parim osa on see, et liikumine on lihtne ja kättesaadav. Lifti asemel kasutage treppe, printeri juurde ja kohvinurka suunduge suurema ringiga või kutsuge kolleegid püstijala koosolekule, kus arutelu toimub liikudes. Harjutused ei pea olema keerulised, oluline on tagada kehale koormus. Näiteks tõuske kümme korda järjest toolilt püsti ja istuge tagasi ning tehke kätekõverdusi toetudes oma töölauale või seinale. Kujutlege, et teete iga tööpäeva jooksul 40-50 kükki või kätekõverdust. Lihtne ja tõhus rutiin, mis oma päevaplaani lisada!

 

Põnevus peitub ühistes eesmärkides
Kui tunnete end kolleegide pilkude all ebamugavalt, võite sooritada harjutusi näiteks puhkenurgas või mõnes teises eraldatud ruumis. Otsustades treenida avatud kontoris, võite olla kindel, et teil saab olema järgijaid. Ning üsna pea koguneb grupp inimesi, kes teineteist motiveerivad ja tuletavad meelde, millal on aeg sooritada harjutusi. Ootamatult tekib teil koos kolleegidega ühine rutiin, millest saab loomulik osa tööelust.