• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

AJ projektlahendused: tõhus laosüsteem Airshoppenile

AJ projektlahendused: tõhus laosüsteem Airshoppenile
Artikkel

Reisibüroo Ving sõsarettevõte Airshoppen on varustanud lennureisijaid tax-free kaupadega juba üle 30 aasta. Kui ettevõte otsustas kolida uuele laopinnale Landskronas, pöörduti AJ Grupi ekspertide poole. Meil paluti luua optimaalne planeering 12 000 ruutmeetrile ning tarnida terviklik sisustuslahendus. Tulemuseks on tõhus ladu raskekaubariiulitega, mis mahutavad 4300 kaubaalust, ning võimekusega pakkida klientidele ligikaudu miljon tellimust aastas.

 

Airshoppen kuulub Nordic Leisure Travel Group'i ning tegeleb ettetellitud tax free kaupade pakendamise ja tarnimisega lennureisijatele üle maailma. Ettevõtte sortimenti kuulub ligikaudu 1200 toodet juhtivatelt kaubamärkidelt, sealhulgas kosmeetika ja parfümeeria, ehted, aksessuaarid, maiustused ja alkohol.

 

Kui Airshoppeni juhtkond otsustas 2019. aastal kolida kesklao uude alles ehitusjärgus logistikakeskusesse, asusid nad otsima sobivat koostööpartnerit. AJ Grupi projektimüügi spetsialistide poole pöörduti sooviga luua hoone plaanidele tuginedes maksimaalsed hoiustamisvõimalused ning sisustada terviklikud ruumid. Lisaks vastutas AJ Grupp kõigi sisustustoodete õigeaegse tarne eest ning paigaldas terviklahenduse objektil.

 

 

Kliendi nõudmised ja vajadused
Rickard Larsson on AJ Grupi projektimeeskonna liige, kes on spetsialiseerunud just laosüsteemidele. Tema juhtimisel koostati plaan kliendi nõudmistele vastava terviklahenduse loomiseks. Lisaks optimaalsele paigutusele ning kvaliteetsetele sisustustoodetele oodati head ergonoomikat, tõhusat süsteemi tellimuste komplekteerimiseks ning kõrget ohutustaset.
„See oli just meile sobiv ülesanne,“ kirjeldas Rickard. „Tänu laiale sortimendile ning kogemustele erinevate logistikakeskuste sisustamisel koostasime kiirelt atraktiivse pakkumise, mis vastas kliendi praegustele ja tulevastele vajadustele.“
Kui Airshoppeni juhtkond oli meie pakkumise kinnitanud, alustasime kõigi praktiliste küsmuste lahendamisega.

 

 

Täitsime kõik ootused
Kõigi tehniliste kalkulatsioonide ning jooniste eest vastutas esialgu AJ Grupi projektiinsener Armin Seceragic. Hiljem asus ta projektijuhi kohale, et tagada kliendi sujuv kolimine uuele laopinnale.
“Lahendasime kõik väljakutsed alates põrandapinna optimeerimisest kuni aluseriiulite ja pakkelaudade valmistamise, tarnimise ning paigaldamiseni objektil,” sõnas Armin. “Suhtlesime igapäevaselt kliendi ning ehitustööde teostajaga. Töö käigus saime palju lisatellimusi, sealhulgas näiteks kontorimööblile. See oli suurepärane projekt!”
Kõik suuremad ning väiksemad sisustuslahendused jõudsid plaanikohaselt objektile ning paigaldati tõrgeteta.

 

 

Tarnisime ning paigaldasime terviklahenduse
Meie töö hõlmas kõike alates planeeringust ja joonistest kuni projektijuhtimise ja järelvalveni. Lisaks tarnisime ning paigaldasime järgneva:

  • Individuaalselt tähistatud Ultimate riiulisüsteemid 4300-le kaubaalusele.
  • Ligi 1000 noppekohta konveierliinide ääres, mis on integreeritud aluseriiulitega enim müüdud kaupade ladustamiseks.
  • Kõik noppekohad on ergonoomiliselt lahendatud tänu aluste käitlemisele pikalt küljelt.
  • Lahendused turvalisuse tagamiseks, näiteks võrepaneelidest tagaseinad aluseriiulitele, kaubaaluste stopperid, tugevdused ja kaitsed aluseriiulite püstpostidele ning riiulisüsteemide külgkaitsed.
  • Vajalikud pakkelauad ja laokärud, lisaks kontorimööbel.

 

 

Tugev eelis tulevikuks
Airshoppen kolis uuele laopinnale plaanikohaselt 2020. aasta teises kvartalis. Läbimõeldud ja optimaalne lahendus tagab neile tugeva eelise tulevikuks. Ettevõttel on nüüd effektiivne ja turvaline ladu, mis mahutab ligikaudu 2 500 000 toodet ning võimaldab teenindada miljonit lennureisijat aastas.