Case_Wohlins_1
Case_Wohlins_2

WOHLINS

Innovatiivsed erilahendusega aluseriiulid Wohlin külmhoonesse

Väljakutse

Wohlins Fryslager Logistik AB kontakteerus AJ –ga, sest vajas uude, 1800 m2 külmhoonesse komplektset erilahendusega aluseriiulite süsteemi.

Lahendus

Lahenduseks sai uus ning innovatiivne Ultimate aluseriiul, täielikult AJ-i „omalooming“, alates disainist kuni tootmiseni. Aluseriiulid on efektiivsed tänu optimaalsetele postide ning talade mõõtudele, mis võimaldavad maksimaalselt ladustada aluseid riiulil. Samuti arendati mitmeid erilahendusi koostöös tellijaga, suurendamaks külmhoone kasutusvõimalusi erinevate kaupade ladustamisel. Tihe koostöö AJ projektimüügi meeskonna ning tellija vahel andis suurepärase lahenduse ning rikkaliku kogemuse.

Tulemus

AJ uus aluseriiulite süsteem Ultimate võimaldab Wohlini külmhoones kasutada laopinda maksimaalselt. Talade kõrguse seadmine väikese sammuga tagab riiulite täituvuse optimaalselt, ei jää tühja õhuruumi kauba ja talade vahele. Efektiivsem on ka aluste tõstmine riiulile ning kauba komplekteerimine. Samuti on suurendatud töötajate tööohutust ning optimeeritud töökorraldust. Kõik see on aidanud kaasa meie ettevõtte efektiivsuse kasvule, meie oleme rahul, ütleb Roger Wohlin, Wohlins Fryslager Logistik AB transpordidirektor.

 

VÕTA ÜHENDUST MEIE SPETSIALISTIDEGA

Liine Kalmus
Projektimüügi juht

Liine Kalmus

+ 372 53 487 615
liine.kalmus@ajtooted.ee
Kaire Kiin
Müügiesindaja

Kaire Kiin

+372 51 741 00
kaire.kiin@ajtooted.ee
Jaanika Kutsar
Projektimüügi assistent

Jaanika Kutsar

+372 6000 275
jaanika.kutsar@ajtooted.ee
Näita kõik
Koos sisustame kõige paremini.

Aitame leida parima lahenduse arvestades kliendi soove ja pidades silmas ruumi eripärasid.

Võtke meiega ühendust