Case_Synsam_top_1
Case_Synsam_top_2

SYNSAM

Praktilised riiulid hõlbustavad Synsami veebikaubandust

Väljakutse

Funktsionaalne ladu on eduka veebikaupluse alustala. Kui Synsam avas oma veebipoe, tekkis vajadus praktilise laolahenduse järele. "Ma tahtsin stabiilseid ning meie toodetega sobivaid riiuleid, mis ei jätaks tühja ruumi kaupade vahele", ütles Peder Lanefelt, Synsami e-kaubanduse logistikadirektor.

Lahendus

Peder leidis AJ valikust 1200 mm laiused riiulid, mis sobisid hästi Synsami toodetega. Koos AJ projektimüügi inimestega arutati läbi ettevõtte vajadused ning tehti vastav pakkumine. AJ tarnis sadu meetreid riiulipnda, olles kohandanud tavariiulid neljaplaadilistest seitsmetasapinnalisteks. Rohkelt ruumi kaubale väikesel põrandapinnal.

Tulemus

Synsami e-kaubanduse meeskond on rahul tehtud valikuga. Väga oluline on, et riiulid vastasid kasutusel olnud pakendite mõõtudele, võimaldades niimoodi maksimaalselt ära kasutada riiulipinda. "Logistiliselt on oluline, et kogu süsteem töötaks ühes „rütmis“ – tooted, pakendid, riiulid. AJ meeskond aitas meil välja valida parima lahenduse vastavalt meie vajadustele", konstateerib Peder. Valitud riiulid saabusid õigeaegselt, kui laoruumid olid üleandmiseks valmis. "Kuna nende riiulite montaaž on lihtne ning ei vaja tööriistu, siis loobusime AJ poolt pakutud teenusest. Kasutasime võimalust riiulid ise kokku panna, saades sealjuures suurepärase ja hindamatu meeskonnatöö kogemuse, mis aitab kaasa igapäevase koostöö sujumisele", ütleb Peder rahulolevalt.

 

VÕTA ÜHENDUST MEIE SPETSIALISTIDEGA

Liine Kalmus
Projektimüügi juht

Liine Kalmus

+ 372 53 487 615
liine.kalmus@ajtooted.ee
Kaire Kiin
Müügiesindaja

Kaire Kiin

+372 51 741 00
kaire.kiin@ajtooted.ee
Jaanika Kutsar
Projektimüügi assistent

Jaanika Kutsar

+372 6000 275
jaanika.kutsar@ajtooted.ee
Näita kõik
Koos sisustame kõige paremini.

Aitame leida parima lahenduse arvestades kliendi soove ja pidades silmas ruumi eripärasid.

Võtke meiega ühendust