Ladude lahendused

LADUDE LAHENDUSED

Kuidas kujundada läbimõeldud laoruume?

AJ on üle 40 aasta tarninud oma klientidele erinevaid tooteid nende ettevõtmiste efektiivseks arenguks. Nende aastate jooksul oleme õppinud hindama oma klientide vajadusi ja soove ning püüdnud täiustada oma tootevalikut vastavalt sellele. Meie tootearendusmeeskond töötab pidevalt uuenduslike lahenduste leidmiseks ja juurutamiseks.

 

Me aitame leida lahenduse väikese laoruumi sisustamiseks või suure logistikakeskuse komplekse riiulisüsteemi rajamiseks. Meie valikus on tooteid väikekaubariiulitest kuni suurte aluseriiuliteni. Meie innovatiivne aluseriiul Ultimate on meie oma toodang, mis arvestab klientide soove ka tulevikus. Ultimate riiulisüsteem muudab edaspidi kindlasti kogu logistikatööstust. Oleme valmis kuulama igat teie mõtet, kui plaanite rajada ladu, ning püüame koos need ka ellu viia.

 

Edukas koostöö algab kliendi soovide ja vajaduste väljaselgitamisest esmasel kokkusaamisel, millele järgneb lahenduse pakkumine, jooniste tegemine ning lõplike tingimuste täpsustamine. Meie hooleks jääb toodete valmistamine, tarnimine ning lõplik montaaž.

Tulemuseks on praktiline ning efektiivne laolahendus vastavalt kliendi soovidele!

Pakume kliendile seda, mida ta vajab!

Meie projektimüügi meeskond omab pikaajalist kogemust suurprojektide planeerimisel ja läbiviimisel erinevates valdkondades - sisustades suuri lao- ja logistikahooneid.

VAATA MEIE REFERENTSE