image description

Meie tööpõhimõtted

Unikaalsetele soovidele erilised lahendused.

Vajate abi suurema projekti planeerimisel? AJ Solutions professionaalne meeskond on suurepärane koostööpartner. Pakume terviklahendusi nii kontoriruumide, koolide kui ka ladude ja tööstushoonete sisustamiseks. Hoolitseme kõige eest - alustades ruumi planeerimisest, toodete tootmisest ja tarnest ning lõpetades paigaldusega. Kõik vastavalt Teie soovidele.

Miks valida AJ Solutions?

Täpsus
Meie meeskond omab pikaajalist kogemust suurprojektide planeerimisel ja läbiviimisel erinevates valdkondades - sisustades kontoriruume, riietusruume ja suuri logistikakeskuseid.
Terviklikkus
AJ Solutions meeskond on abiks projekti algusest kuni lõpuni välja. Nõustame ruumi planeerimisel, sisustuse valikul, toodame ning tarnime kogu kauba ja teostame paigalduse.
Koostöö
Kuulame ära kliendi soovid ruumi planeerimise, materjalide, toonide ja kõige muu osas ning pakume sellest lähtudes parima lahenduse.
image description

Teeme kindlaks kliendi soovid

Kas teate täpselt, milliseid tooteid teil vaja on või millist eesmärki peaksid need täitma? Vaatame koos läbi teie praegused tööruumid ning analüüsime, mis on hästi ja mida oleks vaja muuta. Räägime läbi täpsed nõudmised, millele uus lahendus peab vastama. Pidades silmas kliendi soove ja arvestades ruumi võimalustega loome parima lahenduse.

image description

Pakume sobivad tooted ja planeerime paigutuse ruumis

Kui palju töölaudu paigutada ühte ruumi nii, et sisustus ei ole kokkusurutud ja koormav? Kui palju aluseriiuleid on võimalik teie laohoonesse mahutada? Need on tähtsad küsimused, millele tuleb leida vastus enne sisustuse tellimist. Koostame spetsiaalsed 3D joonised, mille abil saame kliendile tutvustada planeeritavat ruumilahendust koos valitud toodetega. Meie abiga saab teie visioonist reaalne tulemus!

Ergonoomiline, funktsionaalne, praktiline, kvaliteetne ja usaldusväärne –need on sõnad, millega meie tooteid kõige enam kirjeldatakse. Meie valikus on üle 15 000 toote, mille seast suudame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie soovidele.

image description

Tarnime ja paigaldame kogu sisustuse

Valides AJ´i enda koostööpartneriks, võite olla kindel, et oleme teile abiks kogu protsessi jooksul kuni lõpuni välja. Lisaks sisustuse planeerimisele ning sobivate toodete pakkumisele, hoolitseme ka kõige ülejäänu eest. Organiseerime toodete tarnimise ja paigalduse ning kontrollime, et lõpptulemus vastaks kokkulepitule.

image description

Loome erilahendusi suurprojektidele

Iga ettevõtte on erinev - nii peaks ka iga sisekujundus teineteisest eristuma. Usume, et kaasaegsed ja läbimõeldud sisustuslahendused mõjutavad töökeskkonda ja töö efektiivsust. Suuremahuliste projektide raames suudame luua sisustuse, mis on valmistatud vastavalt kliendi erisoovidele ja eristub kõigist teistest tuues parimal kujul esile ettevõtte tugevad küljed. AJ Gruppi kuuluvad nii disainerid kui ka kaks kaasaegset tootmisüksust, mis garanteerivad kõrgel tasemel lõpptulemuse. Võimalused on piiramatud - tuleb vaid osata soovida.

VÕTA ÜHENDUST MEIE SPETSIALISTIDEGA

Liine Kalmus
Projektimüügi juht

Liine Kalmus

+ 372 53 487 615
liine.kalmus@ajtooted.ee
Kaire Kiin
Müügiesindaja

Kaire Kiin

+372 51 741 00
kaire.kiin@ajtooted.ee
Jaanika Kutsar
Projektimüügi assistent

Jaanika Kutsar

+372 6000 275
jaanika.kutsar@ajtooted.ee
Näita kõik
Koos sisustame kõige paremini.

Aitame leida parima lahenduse arvestades kliendi soove ja pidades silmas ruumi eripärasid.

Võtke meiega ühendust