Keskkond ja kvaliteet

Keskkond ja kvaliteet

Tööpõhimõtted

AJ on üle 40 aasta teinud tihedat koostööd klientidega, kuulanud ja arvestanud nende soove, välja töötanud ning leidnud neile sobivaid soodsaid lahendusi, mis vastaksid samas kõrgetele keskkonnasäästlikkuse nõuetele ning tehnilistele normidele.

Keskkonnasäästlikud ja kvaliteetsed lahendused

AJ Grupp on üks juhtivam kontori-, lao- ning tööstussisutuse tarnija Skandinaavias ja Euroopas. Tagamaks meie toodete kõrget kvaliteeti, pöörame suurt tähelepanu keskkonnasäästlikkusele, alates kasutatavatest materjalidest, tootmisprotsessidest, tööjõu faktorist kuni logistika ning taaskasutuseni. Meie kvaliteediosakond kontrollib pidevalt neid protsesse ning elimineerib mittevastavad tooted valikust. Oleme ühinenud taaskasutusorganisatsioonidega pakendite nõuetekohaseks utiliseerimiseks. Kogu meie valik vastab Euroopa Liidus kehtestatud üldistele kasutustingimustele.

Paljud meie tooted on testitud sõltumatute organisatsioonide poolt ning neile on omistatud keskkonna- ja turvalisussertifikaadid. Need on tunnustused toodete vastavusele karmimatele keskkonnasäästlikkuse nõuetele. Möbelfakta ning Põhjamaade ökomärgis ehk Põhjamaade Luik on ühed näited, kus klient saab kindel olla, et toode on ohutu loodusele ja inimesele.

AJ täidab ja arendab pidevalt keskkonnasäästlikke protsesse!

Customerservice_insp_2
Enock_Elin_insp_4
Certified_insp_3
Deliveries_insp_1

Ideest kuni valmis projektideni

Me ei müü pelgalt riiuleid, laudu või toole, vaid pakume oma klientidele parimaid lahendusi nende töökeskkonna meeldivamaks ning efektiivsemaks muutmisel. AJ Grupi tootearenduse meeskond koos disaineritega jälgib hoolega klientide vajadusi, tehnoloogiate muutusi ning trendide arengut, et välja töötada ning parendada meie tootevalikut kvaliteetsete ja tänapäevaste lahenduste loomiseks.

Kvaliteetsed lahendused oma tehastest

Suur osa meie tootevalikust on valmistatud meie oma tehastes Slovakkias ja Poolas, kus valmivad riiulid, arhiivi- ja riidekapid ning kontorimööbel. Meie disainerid koos tootearendusgrupiga töötavad pidevalt välja uusi tooteid ning lahendusi vastavalt klientide ning turu nõudmistele.

Tänu oma tootmisüksustele saame kontrollida kogu protsessi alates projekteerimisest ja tootmisest kuni pakendamise ning logistikani. Oma tehastes järgime hoolikalt keskkonnasäästlikkust. See võimaldab meil olla kindlad , et tooted on kõrge kvaliteediga ning nende soodne hind ei kahjusta keskkonda.

AJ Metal Design

AJ Metal Design

Slovakkias asuv AJ Metal Design on kaasaegse tehnoloogiaga tehas, mis toodab ergonoomilisi, praktilisi ning nägusaid metalltooteid vastavalt klientide vajadustele.

AJ Furniture Factory

AJ Furniture Factory

Poolas paiknev AJ Furniture Factory on kaasaegne ning dünaamiline kontorimööbli ja mööblidetailide tootja.