Case_Hstdgolf_1
Case_Hstdgolf_2

HALMSTADI GOLFIKLUBI

Elegantne erilahendus Halmstadi Golfiklubile Tylosandis, Rootsis

Väljakutse

Halmstadi Golfiklubi on väga populaarne. Kõrghooajal külastajatest puudu ei ole. Rohkem oli puudust korralikest kappidest riietusruumis, kus mängijad saaksid hoiustada oma riideid ja isiklikke asju. Seoses renoveerimisega paluti abi AJ meeskonnalt riietusruumile uue lahenduse saamiseks – rohkem ruumi vähesel pinnal.

Lahendus

Riietusruumi sai mahutatud 30 Z-kappi, turvaline hoiupaik 60-le külastajale. Kapid on spetsiaalse disainiga – uksed on mustast kõrgsurvelaminaatplaadist ning neil on golfiklubi logo. Lisaks on ruumis samas stiilis mustad nagidega pingid. Puhkenurgas on musta kunstnahaga diivanid ning valged diivanilauad.

Tulemus

Hamstadi Golfiklubi juhata Christian Jakobssoni sõnul on kapid väga head! Alguses oli eelarvamus, et need Z-kapid on liiga väikesed, aga tegelikkuses on ruumi küll. Ka kasutajad leiavad,et need on praktilised ja nägusad. Unikaalne lahendus mustade uste ning logodega annab väga elegantse ja personaalse tunde. Samuti on puhkenurk muutunud populaarseks istumiskohaks. Seal kogunetakse enne või peale mängu, suuremate gruppidena kui ka sõbrad omavahel. Kogu protsess kulges ladusalt ilma probleemideta.

Ka golfiklubi liikmed leiavad, et atmosfäär on palju parem ja stiilsem kui varasemalt.

 

VÕTA ÜHENDUST MEIE SPETSIALISTIDEGA

Liine Kalmus
Projektimüügi juht

Liine Kalmus

+ 372 53 487 615
liine.kalmus@ajtooted.ee
Kaire Kiin
Müügiesindaja

Kaire Kiin

+372 51 741 00
kaire.kiin@ajtooted.ee
Jaanika Kutsar
Projektimüügi assistent

Jaanika Kutsar

+372 6000 275
jaanika.kutsar@ajtooted.ee
Näita kõik
Koos sisustame kõige paremini.

Aitame leida parima lahenduse arvestades kliendi soove ja pidades silmas ruumi eripärasid.

Võtke meiega ühendust