Klienditeenindus: 6000 270
Avatud: E-R 9.00 - 17.00
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Tooted A-Z
SUVE ALE

Piiranguteta kontor – tee tööd kuidas ja millal iganes

Piiranguteta kontor – tee tööd kuidas ja millal iganes
Artikkel

Piiranguteta kontor annab töötajale palju vabadust otsustamaks ise, millal ja kuidas on tema jaoks kõige produktiivsem tööaeg. Kontorisse saab tulla ja seal ringi sõita, jalgrattaga või korraldada kohvipausi ajal meeleolukas köieronimisvõistlus. Teeme juttu, millal võiks eelistatda piiranguteta kontorit ning anname mõngingaid soovitusi, kuidas seda luua.


Aktiivsuspõhine kontor, kus ei ole kindlaksmääratud töölaudu vaid vastavalt töö hetkeiseloomule saab vahetada ka töökohta. Eriti hästi sobib see ettevõttele, mis tegeleb loometegevusega. Töötajad saavad ise valida millal ja kus täpselt tööd teevad. Igaüks saab valida koha, kus tunneb end sellel hetkel kõige paremini ja produktiivsemalt.


Pakume siia juurde sisustust, mis on kaasaegne, mänguline ja mitmekülgne – täpselt nagu tänapäevane tööstiil. Suhtu sisustamisse avatud meelega ning kasuta erinevaid sisustuselemente ebatavalisel kujul.


Robustsed ja pigem töökotta sobivad lisadetailid muudavad tööruumid ilmekamaks ja omanäolisemaks. Näiteks tööstuslikust plastkastist saab suurepärase ümbrispoti taimedele ning tööstuslik prügikonteiner sobib väga hästi potiks suurtele puudele. Nomad seeria mööbel on mõõtudelt kompaktne ja jätab palju vaba ruumi liikumiseks ning aktiivseteks tegevusteks. Paigutades lauad ilma vaheseinteta vastakuti, saab luua töökeskkonna, kus kõik grupi liikmed saavad vabalt omavahel suhelda ja häid mõtteid vahetada.


Väiksemaid laudu ja ratastel töötasapindasid on lihtne vastavalt soovile ruumis ümber paigutada. Saab lükata lauad kokku, et vaadata suuri jooniseid või hoopiski mängida seal peal lauamänge või korraldada väike arvutimängu turniir.


Piiranguteta kontori juures on oluline, et töökeskkond oleks aktiivne ja positiivne, mis omakorda soosib loomingulist mõtlemist. On vägagi tervitatav kui tehakse töös paus, et ühineda lauatennise mänguga või päevase treeninguga. Kindlasti on hea korraldada aeg-ajalt mängulisi  võistlusi, et tugevdada meeskonnavaimu. Mida ühtsem, rõõmsameelsem ja aktiivsem on meeskond, seda rohkem ja paremaid ideid ta genereerib!
 

Märksõnad: