Klienditeenindus: 6000 270
Avatud: E-R 9.00 - 17.00
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Tooted A-Z
SUVE ALE

Loo ise ladu - Mix riiuliga

Loo ise ladu - Mix riiuliga
Artikkel

Mix on riiulisüsteem, millega saad luua täpselt sellise laosüsteemi nagu vaja. Erinevad lisatarvikud pakuvad lõputult erinevaid kombineerimisvõimalusi, millega saab kogu ruumi optimaalselt ära kasutada.


Mix süsteemiga on võimalik teha nii avatud riiuleid, kinniste külgedega ja tagaseinaga riiuleid kui  ka suletud ustega kapi moodi riiuleid. Soovi korral saab riiulisüsteemi alati laiendada lisades olemasoleva riiuli juurde lisaosasid. Üldmulje jääb ühtne ja meeldiv ning kõik vajalik on olemas. Kõik komponendid ja lisatarvikud on metallist ning galvaniseeritud või pulbervärvitud.
Alustuseks on vaja vaid ühte riiuli põhiosa. Riiuli laiendamiseks on juurde võimalik lisada nii palju lisaosasid kui vaja. Juurde saab valida just enda tööks vajalikke lisaelemente – erinevas kõrguses sahtleid, jagajaid ja riiuliplaate. Kõrguses 50 mm sammuga seatavad riiuliplaadid võimaldavad paigutada riiuleid täpselt nii palju ja tihedalt kui vaja.

 

Avatud riiulisüsteem
Avatud riiulitega on kõige lihtsam saada ülevaadet kaubavarudest ning laos toimuvast. Kõigele vajalikule on ligipääs igast küljest. Jagajate lisamine aitab hoida riiulid korras ning iga asi omal kohal.

 

Kombineeritud riiulisüsteem
Kombineeritud riiulisüsteemiga on riiuli kitsamad küljed suletud ning riiulile saab lisada erinevas kõrguses väljatõmmatavad sahtlid sahtlijagajatega. See muudab väikeste elementide hoiustamise ja leidmise eriti lihtsaks. Suuremad ja tihedamini kasutatavad esemed saab paigutada riiulitele ning ülejäänu sahtlitesse. Kui on oht, et asjad võivad kukkuda riiuli taha, siis saab paigaldada ka tagaseina.

 

Suletud riiulisüsteem
Juurde lisatavad uksed kinniste otsaraamide ja tagaseinaga loovad täielikult suletud ja lukustatava riiulisüsteemi. See võimaldab ühtses riiulisüsteemis avatud riiulite vahele paigutada ka kapi ilma et tekiks erinevus kõrguses ja sügavuses. Otsaraam on sama mis riiulil.

 

Mitmekülgne riiulisüsteem
Kombineeritud riiulisüsteem sobib kasutamiseks ladudes, aga sobib ka suurepäraselt kaasaegsesse kontorisse, et luua huvitav ruumilahendus. Metallriiuid kombineerituna pehmetes toonides puidust mööbliga annavad väga huvitava tulemuse.

Eelpool mainitud tooted
Riiul Mix, põhiosa, hall/ sinine, 2100 x 1065 x 300 mm, 150 kg
Riiul Mix, põhiosa, hall/ sinine, 2100 x 1065 x 300 mm, 150 kg
Art.nr. 27101
  • Võimalus suletud hoiustamiseks
  • Kandevõime 150 kg/riiuliplaadi kohta
  • Palju lisavarustust
Riiul Mix, kinnine põhiosa, hall/ sinine, 2100 x 1065 x 400 mm, 150 kg
Riiul Mix, kinnine põhiosa, hall/ sinine, 2100 x 1065 x 400 mm, 150 kg
Art.nr. 218901
  • 5 riiuliplaati
  • 150 kg/riiuliplaat
  • Kinnised otsaraamid
Sahtlisisu Mix riiulile, 475 x 375 x 100 mm
Sahtlisisu Mix riiulile, 475 x 375 x 100 mm
Art.nr. 27184
  • Seatav lahendus
  • Lihtne pisidetailide sorteerimine
  • Ideaalne kruvidele jne.

Märksõnad: