• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

20 aastat edukalt Eestis

AJ Tooted 20
Artikkel

AJ Tooted tähistab 20 edukat tegutsemisaastat Eestis
Oktoober 2019

 

1999 aastal registreeriti AJ Tooted AS, et jagada ka Eesti ettevõtetele oma unikaalset Skandinaavialikku visiooni sellest, kuidas muuta töökeskkond veelgi paremaks. Järjepidevalt oleme täiendanud oma sortimenti ning teenuseid selleks, et tarnida klientidele vaid kvaliteetset mööblit ning läbimõeldud sisustuslahendusi nii kontorisse, riietusruumi, söögisaali, kooli ja lasteaeda ning lattu ja tööstusele.
 

Kombinatsioon üle 20 000 kvaliteetsest tootest, ekspertteadmistest, AJ Grupi oma disaini- ja tootmisüksustest ning kõrgest teenindustasemest võimaldab meil pakkuda nutikaid lahendusi igasse töökohta. Sortimendi koostamisel peetakse alati oluliseks, et iga toode parandaks ergonoomikat, tõstaks töö tõhusust, edendaks loovust ja heaolu ning pakuks rõõmu paljudeks aastateks.

 


Päritolu 
Ettevõttele pani aluse Anders Johansson (AJ lühend firma nimes) 1975 aastal oma vanematekodu keldris Hyltebrukis, Rootsis, olles ise vaid 19 aastane. Tänaseks on AJ Grupp laienenud üle kogu Põhja- ja Ida-Euroopa, asudes edukalt koguni 19-s riigis. Endiselt pereettevõttena tegutsevas AJ Grupis on üle 800 töötaja ning kaks oma tehast.

 
Oleme uhked oma Rootsi juurte üle, põimides juurde ka eestipärast ning tehes koostööd parimate partneritega üle kogu riigi. Alates algusest on AJ Tooteid juhtinud Madis Rätsep, kelle vedamisel on jõutud valdkonnas kindlaks turuliidriks ning kantud edasi AJ-i visiooni Eesti inimeste hulgas. Soovime olla kaubamärk, kelle kliendid saavad toodete ja teeninduse kvaliteedi ning langetatud valiku osas alati kindlad olla.


Üllatavalt Palju
AJ Tooteid eristab konkurentidest väga mitmekülgne tootevalik. Meie moto “Üllatavalt Palju” hõlmab nii laia sortimenti, toodete kvaliteeti kui ka teenindustaset. Esmakordselt kliendi poolt antud iseloomustus võtab suurepäraselt kokku selle, mida me ettevõttena esindame. Endiselt kasvava firmana, ei pruugi meie nimi kõigile inimestele veel tuttav olla, kuid loodame klientide ootusi ületades jääda meelde ja olla alati esimene valik.

 

Kõiki meie tegevusi saadab soov tuua parimad lahendused igasse töökeskkonda. Müüme küll laudu, toole ja riiuleid, kuid see ei ole peamine, mida klient oma raha eest saab. Meilt ostetakse kauneid kontoreid, praktilisi ladusid, läbimõeldud terviklahendusi ja töötajate rahulolu.

 

Tihe suhtlus tootearenduse ja enda tehaste vahel on AJ-i tugevus, võimaldades püsida disaini valdkonnas teistest ees, tagada kõrge kvaliteedi ning minimeerida samas ka mõju keskkonnale. Tänu organisatsiooni sisestele disaineritele ning tootmisüksustele saame luua kohandatud lahendusi, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele.

 

Vaadates tulevikku
Teadlikkus töötajate tervise ja heaolu olulisusest tõuseb ka Eesti ettevõtetes üha enam. Pole kahtlustki, et tuleviku töökohtades pööratakse aina suuremat rõhku lahendustele, mis võimaldavad püsida inimestel aktiivsena terve päeva jooksul. Tähelepanu koondub istuva eluviisi negatiivsete kõrvalmõjude vähendamisele ning tööedukuse tõstmisele.

 

Ergonoomiline disain on AJ Toodete poolt loodud sisustuslahenduste ja mööbli nurgakiviks olnud alates päris algusest. Meie sortimendi loomisel on fookuses funktsionaalsus ja ergonoomilisus, mis aitavad muuta töökoha turvalisemaks, tervislikumaks ja mugavamaks. Viimastel aastatel oleme rakendanud oma teadmistepagasit selleks, et töötada välja mitmekülgne kõrguses reguleeritav mööblivalik, läbi mille soovime võidelda istuvast eluviisist tingitud terviseriskidega. Ulatuslikud uuringud viitavad sellele, et vähene liikumine tekitab terviseprobleeme, nagu näiteks ülekaalulisus, II tüübi diabeet, südamehaigused ning luu- ja lihaskonna vaegused. Me julgustame inimesi liikuma ka tööd tehes ning pakume selleks laia valikut kõrguses reguleeritavaid laudu ja aktiivseid istumislahendusi.

 

 

AJ Tootetel on suurepärane võimalus aidata igast valdkonnast ettevõttetel parandada töötingimusi ning tõsta meeskonna heaolu, kuna pakume lahendusi nii kontorisse, kooli ja lasteaeda, kui ka lattu ja tööstusele. Pühendume sellele, et muuta võimalikult paljud töökohad rõõmsamateks ja tervislikumateks. Tunneme endal vastutust töötajate vaimse ja füüsilise tervis edendamise ees ning meie eesmärk pole ainuüksi lahenduste pakkumine, vaid ka teadlikkuse tõstmine.


 
Kui soovid täpsemat informatsiooni, kuidas saaksime just Sinu ettevõtte töökeskkonda parandada, võta meiega ühendust lehel ajtooted.ee või helista 6000 270.

Märksõnad: